DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

AKTUALIZACE PRAHA: Na vybraných školách v Praze znovuotevíráme všechny naše kroužky. Přehledný seznam ZŠ a MŠ, kde opět kroužkujeme, najdete ZDE (aktualizováno 28. 5. 2020).

Kroužky na ostatních školách jsou zrušeny. O případné kompenzaci budeme rodiče postupně informovat v průběhu června.

AKTUALIZACE OLOMOUC: Znovuotevíráme kroužky na těchto školách: MŠ HERRMANNOVA, MŠ DĚLNICKÁ, MŠ POD SKALKOU PŘEROV, MŠ NEMILANY, MŠ LUBĚNICE, ZŠ ŠTĚPÁNOV, ZŠ HOLEČKOVA - pouze florbal, ZŠ BOHUŇOVICE - pouze keramika.

AKTUALIZACE BRNO a ZLÍN: Znovuotevíráme kroužky na těchto školách: ZŠ Šaratice - Hip Hop, Basketbal, Florbal, ZŠ TROUBSKO - angličtina online, MORAVANY TĚLOCVIČNA - Hip Hop, ZŠ BAKALOVO NÁBŘEŽÍ - In-line, ZŠ HAMRY - parkour.

AKTUALIZACE VÝCHOD. ČECHY: Znovuotevíráme kroužky na těchto školách: ZŠ ROHOVLÁDOVÁ BĚLÁ, ZŠ STUDÁNKA, ZŠ DR. MALÍKA, ZŠ OREL, ZŠ MIKULOVICE, ZŠ VEJVANOVICE, ZŠ SEZEMICE, ZŠ OPATOVICE, MŠ BYLANY, MŠ ŽLEBY, MŠ BÍTOVANY, MŠ HEŘMANŮV MĚSTEC.

AKTUALIZACE OSTRAVA: Kroužky již nebudou pokračovat. Děkujeme za pochopení a těšíme se na děti v příštím školním roce.

AKTUALIZACE PLZEŇ: Kroužky již nebudou pokračovat. Děkujeme za pochopení a těšíme se na děti v příštím školním roce.

 

DŮLEŽITÉ: Před první lekcí každé dítě odevzdá přímo lektorovi vyplněné Čestné prohlášení o neexistenci příznaků koronaviru. Tento dokument najdete ke stažení ZDE.

BEZ ODEVZDANÉHO PROHLÁŠENÍ NENÍ MOŽNÉ DÍTĚ VZÍT NA LEKCI!
 

Kancelář v Praze je opět v provozu ve dnech pondělí - čtvrtek 08:00 - 16:00, pátek 08:00 - 14:00.

Všechny naše kroužkové akce v Praze (Futsalový turnaj, Taneční soutěž, Florbalový turnaj i Putovní výstava) jsou zrušeny.
 

LETNÍ TÁBORY: Online přihlašování na kroužkové pobytové i příměstské tábory stále běží. Máme volná místa, tak neváhejte s přihlášením.
 

V případě potřeby volejte na naše info: 777 133 639 nebo naší provozní manažerce Tereze Brothánkové: 775 099 120. Jsme tu pro vás!

Děkujeme za pochopení,
Vaše KROUŽKY

Vítejte v Kroužkách!

Pomáháme rodičům, aby jejich děti už odmala rozvíjely svůj talent i osobnost a hlavně, aby byly šťastné. Protože dětská radost je tou největší na světě. Ta nás pohání. Každý den.
 

Organizujeme zájmové a vzdělávací kroužky pro děti přímo ve školách a školkách, ale také víkendové a týdenní tábory v našem vlastním areálu na horách.

Šetříme rodičům čas tím, že přímo do škol a školek jejich dětí posíláme naše lektory, kteří se dětem odpoledne věnují a dělají s nimi zájmové i vzdělávací aktivity. Učí je hrou.

Přihlaste se klidně hned. Poznejte, jak akce děláme a kdo je připravuje. Řídíme se hodnotami a přečtete si i reference.

Novinky

VÍCE

Všechny novinky ZDE

KROUŽKY na doma

Online lekce pro děti

VÍCE

Naše pobočky

Spolupracujeme