O nás

Inspirujeme osobním přístupem i netradičním myšlením

Jsme nadšení z talentů našich dětí, ale také víme, že pokud se talent nespojí s individuálním tempem a osobností každého dítěte, tak není ničím jiným než další povinností.

Naši prověření lektoři zajišťují jejich bezpečí, ale také motivují k přirozenému rozvoji. Zároveň je inspirují vlastním příkladem, a to především nadšením, otevřeností a radostí z každého prožitého okamžiku.

Vedle kroužků pořádáme také příměstské tábory, kde děti již více jak 15 let zažívají jen tvořivější koncentraci radosti a inspirace, kterou potkávají celý rok na Kroužkách.

Jsme rádi, když jsou s námi spokojení rodiče, ale tím nejlepším vysvědčením je pro nás spokojenost dětí, které se k nám rády vrací. Proto velmi dbáme na vzdělání a kvalitu našich lektorů, kteří navíc vše dokáží přetvořit v radostnou hru, pohyb nebo vzdělávání přirozenou formou. A aby si děti mohly prověřit své posuny pořádáme také řadu soutěží a turnajů. Jejich hlavním motem ovšem není za každou cenu vyhrát, ale všechno si parádně užít.

Pro malé nadané umělce, kteří chtějí rozvíjet dál svůj talent tady máme svoji Základní uměleckou školu Flow, kde si můžete vybrat obor přesně pro Vaše dítě. Více na www.flowzus.cz

Kroužky - O nás

Naše hodnoty

To nejlepší z nás posíláme dál...

Nadšení

Inspirace

Dobré vztahy

Rozvoj talentu

Kvalita

Poznej tým kroužků

Za každým kroužkem stojí tahle parta lidí

Radka Dobiášová
Radka Dobiášová
Radka Dobiášová
marketingová manažerka
Tereza Kolářová
Tereza Kolářová
Tereza Kolářová
personální manažerka
Martina Skočdopolová
Martina Skočdopolová
Martina Skočdopolová
personalistka
Kristýna Hricová
Kristýna Hricová
Kristýna Hricová
vedoucí koordinátorka

Kontaktní údaje

Kontakty na jednotlivé organizace ze skupiny Kroužky najdete zde

Napsali a vysílali o nás

Co o nás nevíte, ale chtěli byste vědět

ceske-novinky.cz
6. března 2024
denik.cz
8. prosince 2023