Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

KROUŽKY pro Plzeňský kraj

Vážení rodiče, milé děti,

 

Můžete si vybrat ze široké nabídky - od kroužků sportovních, přes výtvarné, tvořivé až po kroužky poznávací. K většině našich kroužků máme vlastní metodiky, pomůcky a vedou je lektoři a lektorky, kteří svoji práci dělají s nadšením a svému oboru rozumí. Najdete nás přímo ve Vašich základních a mateřských školách, čímž jsme mohli ve spolupráci s vedením Vaší školy připravit nabídku ušitou přímo na míru pro danou školu a jejich žáčky. Velkou výhodou je to, že rodičům odpadají starosti s každodenní organizací a převozem dětí za kroužky.

Milé děti, už se na Vás v našich kroužkách moc těšíme. Naši lektoři se stanou vašimi kamarády a užijete si s nimi spousty zábavy.

Krásný školní rok Vám všem přeje

tým KROUŽKY

Náš tým

Je nám velkou ctí, že můžeme být součástí tohoto konceptu. Velice nám záleží na tom, jak děti tráví svůj volný čas a usilujeme o to, aby ho využily aktivně, smysluplně a naučily se něčemu novému.

Jsme organizace, která pořádá kroužky přímo v prostorách základních a mateřských škol pro místní děti a žáky. Děti se tak pohybují ve známém a bezpečném prostředí mezi kamarády a rodičům odpadá starost s jejich doprovodem, hlídáním a čekáním.

Zajišťujeme kvalitní, naučné a zábavné prožití volného času dětí, a to od 3 do 15 ti let. Děti v našich kroužcích sportují, vzdělávají se, věnují se umění, vědě, přírodě a aktivně odpočívají.

Pozitivně rozvíjíme jejich osobnost, talent a kamarádské vztahy.

Vedení škol může veškerou organizaci kroužků přenechat na nás. Naši lektoři, které velmi pečlivě vybíráme, mají pedagogické a odborné vzdělání, dlouholeté zkušenosti s výukou svého oboru a jsou moc šikovní. Navíc řada našich lektorů jsou často učitelé přímo ze škol, kde kroužky organizujeme.

Důsledně dbáme na spolehlivost, profesionální přístup a kreativitu. Ke všem našim kroužkům vydáváme a pravidelně aktualizujeme vlastní metodické postupy a pomůcky. Sledujeme moderní trendy v oblasti školního i mimoškolního vzdělávání. Pro naše děti pořádáme sportovní turnaje, taneční soutěže, vystoupení v divadlech, Kroužkovanou podívanou, příměstské tábory a další akce. Naším mottem je "vše pro dětský úsměv".

Kontakty

Kancelář:
Železniční 119/7
326 00 Plzeň

Pracovní doba kanceláře:

dle telefonické domluvy

Sídlo:
V Parku 2309/6
14800 Praha - Chodov

Kontakty:

e-mail: plzen@krouzky.cz
mob: 792 770 397

facebook: Kroužky Plzeň

Krouzky praha

Naši partneři