Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

KROUŽKY, regionální pobočka pro Zlínský kraj a Středisko volného času RADOST ZLÍN

Regionální pobočka společnosti KROUŽKY pro Zlínský kraj zahájila svou činnost ve školním roce 2015/16.

Následně od 1. 9. 2017 svou činnost zahájilo i Středisko volného času RADOST ZLÍN.

Je nám velkou ctí, že jsme se mohli připojit ke konceptu, kterým za 17 let prošlo více jak 100 000 dětí! Velice nám záleží na tom, aby se děti ve volném čase realizovaly a naučily se něčemu novému a proto se snažíme kroužky neustále vylepšovat.

Dětem nabízíme vlastní metodické učebnice, pomůcky, lektorům odborná školení a v neposlední řadě rozšiřujeme naši nabídku kroužků na základě poptávky dětí a rodičů – vědecké pokusy, atletika, miniházená atd. Velkou výhodou je nejen velké množství a rozmanitost našich kroužků, ale zejména to, že rodičům odpadne plánování jejich času v závislosti na mimoškolních aktivitách jejich dětí, jelikož kroužky probíhají přímo v mateřské a základní škole, kterou dítě navštěvuje. Rodiče také jistě ocení, že jim po každém kroužku přijde email s informacemi o činnosti dětí na dané lekci.

Velmi si vážíme, že k našemu týmu patří ti nejlepší lektoři, o které náležitě pečujeme. Podílíme se také na organizaci vzdělávacích a volnočasových aktivit pro rodiče a děti, různorodých projektů, sportovních turnajích, tanečních soutěží nebo výstavách výrobků dětí z našich kroužků. V neposlední řadě se aktivně zapojujeme v pomoci nemocným dětem, dětem z kojeneckých ústavů a dětských domovů. Radost dětí ze smysluplně stráveného volného času je i naší velkou radostí a těšíme se na spoustu legrace a nezapomenutelných zážitků.

Veronika Kaloudová, ředitelka a zakladatelka pobočky

Náš tým

PAVEL PETRLA

Metodici

Metodici

VÍCE

Kde nás najdete

Kanceláře:

KROUŽKY, regionální pobočka pro Zlínský kraj

Netroufalky 797/7

625 00 Brno

Středisko volného času RADOST ZLÍN

Zerzavice 2146

686 01 Staré Město

Pracovní doba:

pondělí - pátek: 8:00 - 16:00


kontakty:

e-mail: zlin@krouzky.cz
mob: +420 776 456 497

 

Oficiální dokumenty

Naši partneři