Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

KROUŽKY pro Olomoucký kraj

Vážení rodiče, milé děti

máme za sebou další školní rok. Za Kroužky Olomouc vám děkuji za přízeň, bylo mi potěšením, že jsme mohli dětem zpříjemnit jejich volný čas a věřím, že to byl čas opravdu plný zábavy, poznání, her a že se děti něco naučily.
Slibuji, že i nadále budeme dělat všechno pro to, aby se dětem v našich kroužcích líbilo a zároveň neusínáme na vavřínech a pracujeme na zlepšení, připravujeme další kroužky, vymýšlíme další společné akce.
Ve většině spolupracujících škol a školkách zůstává nabídka našich kroužků stejná. Kdo si chce již nyní zajistit místo v některém z kroužků, může využít předběžné přihlášky, která je k dispozici na webu. Nově pak budeme nabízet kroužky například v ZŠ Holice nebo Náměšť na Hané, ale i dalších.

K závěru bych vás chtěla poprosit, pokud máte k našim kroužkům nějaké podněty, nápady, kritiku či pochvaly, neváhejte mne kontaktovat na můj email: katerina.kozakova@krouzky.cz

A Teď už vám přeji krásné letní dny plné legrace, odpočinku a radosti ze společných dovolených a těším se na vás ve školním roce 2020/2021.

Kateřina Kozáková

Milé děti, už víte, co budete dělat o prázdninách?

No, přece užívat si spoustu her, sportování, zábavy a soutěží na táboře s Kroužky Olomouc.

VÍCE

Kontakty

Kancelář:

Družstevní 25
783 35 Horka nad Moravou

Pracovní doba:

dle telefonické domluvy

Kontakty:

telefon: 773 080 063
e-mail: olomouc@krouzky.cz

Krouzky praha