Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

KROUŽKY pro Olomoucký kraj

Vážení rodiče, milé děti

Vážení rodiče, milé děti

máme za sebou další školní rok. Za Kroužky Olomouc vám děkuji za přízeň, bylo mi potěšením, že jsme mohli dětem zpříjemnit jejich volný čas a věřím, že to byl čas opravdu plný zábavy, poznání, her a že se děti něco naučily.


Slibuji, že i nadále budeme dělat všechno pro to, aby se dětem v našich kroužcích líbilo a zároveň neusínáme na vavřínech a pracujeme na zlepšení, připravujeme další kroužky, vymýšlíme další společné akce.


Ve většině spolupracujících škol a školkách zůstává nabídka našich kroužků stejná. Kdo si chce již nyní zajistit místo v některém z kroužků, tak přihlašování je již spuštěno.

 

K závěru bych vás chtěla poprosit, pokud máte k našim kroužkům nějaké podněty, nápady, kritiku či pochvaly, neváhejte mne kontaktovat na můj email: katerina.kozakova@krouzky.cz

Těším se na další školní rok!

Kateřina Kozáková

Baví tě práce s dětmi? Přidej se do našeho týmu lektorů!

U nás najde příležitost opravdu každý

Jste student, maminka na mateřské dovolené, aktivní důchodce a nebo zkrátka máte týdně 1-3 hodiny volného času a chcete svůj koníček, zálibu a znalosti předávat dětem v MŠ a ZŠ v Olomouci a okolí?

Přidejte se do našeho týmu a rozdávejte radost dětem.

Napište nám pro bližší informace na email: katerina.kozakova@krouzky.cz a rozšiřte řady našich skvělých a nadšených lektorů.

Kontakty

Kancelář:

Družstevní 25
783 35 Horka nad Moravou

Pracovní doba:

dle telefonické domluvy

Kontakty:

telefon: 773 080 063
e-mail: olomouc@krouzky.cz

Krouzky praha