Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

KROUŽKY, regionální pobočka pro Brno a okolí

Video z Kroužkobraní 2021

KROUŽKY, regionální pobočka pro Brno a okolí

Brněnská pobočka společnosti KROUŽKY zahájila svou činnost ve školním roce 2014/15.

Je nám velkou ctí, že jsme se mohli připojit ke konceptu, kterým za 20 let prošlo více jak 100 000 dětí! Velice nám záleží na tom, aby se děti ve volném čase realizovaly a naučily se něčemu novému.

Dětem nabízíme vlastní metodické učebnice, pomůcky, lektorům odborná školení a v neposlední řadě rozšiřujeme naši nabídku kroužků na základě poptávky dětí a rodičů. Velkou výhodou je nejen velké množství a rozmanitost našich kroužků, ale zejména to, že rodičům odpadne plánování jejich času v závislosti na mimoškolních aktivitách jejich dětí, jelikož kroužky probíhají přímo v mateřské a základní škole, kterou dítě navštěvuje.

Rodiče také jistě ocení, že jim po každém kroužku přijde email s informacemi o činnosti dětí na dané lekci. Velmi si vážíme, že k našemu týmu patří ti nejlepší lektoři, o které náležitě pečujeme. Podílíme se také na organizaci vzdělávacích a volnočasových aktivit pro rodiče a děti, různorodých projektů, sportovních turnajích, tanečních soutěží nebo výstavách výrobků dětí z našich kroužků.

V neposlední řadě se aktivně zapojujeme v pomoci nemocným dětem, dětem z kojeneckých ústavů a dětských domovů. Radost dětí ze smysluplně stráveného volného času je i naší velkou radostí a těšíme se na spoustu legrace a nezapomenutelných zážitků.

Veronika Kaloudová, ředitelka a zakladatelka pobočky

Naši partneři

Kontakty

Kancelář:

Netroufalky 797/7
625 00 Brno

Pracovní doba:

pondělí - pátek: 8:00 - 16:00

Kontakty:

telefon: +420 776 456 497
e-mail: brno@krouzky.cz

Krouzky praha