Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Letní tábor pevnosti Boyard v Dýšině 2023

Cena: 2490  Kč, určeno pro děti ZŠ v Dýšině a v Nové Huti věková kategorie od 6 let do 12 let

Během tohoto tábora se přeneseme na pevnost Boyard, tedy na místo, které je situované mezi ostrovy Aix a Oléron v úžině Pertuis d´Antioche. Tato opuštěná pevnost dříve sloužila jako věznice, dnes nám poslouží pro soutěž.

Účastníci si na vlastní kůží vyzkouší různé disciplíny. A po dobu pěti dnů budou sbírat klíče od zámků, a to tím, že budou úspěšně plnit výzvy, které jim umožní postoupit do další hry. A zároveň budou sbírat nápovědy, které jim pomohou vyluštit, slovo, které je tajenkou, a tedy klíčem k zisku dané výhry.

Soutěžící budou mít tak opravdový pocit, že jsou na samotné pevnosti Boyard.

Cílem tohoto tábora bude týden plných her, dobrodružství a zážitků, ale zároveň zde bude i snaha probudit v dětech zájem učit se něčemu novému. Protože, když se děti správně motivují, dokážou ledacos. Zábavnou a přirozenou formou se jim ukáže cesta, jak sportovat, přemýšlet a týmově spolupracovat, a to nejen pro výsledky, ale také pro radost, zdraví a dobrou náladu! :-)

 

Adresa: Školní 229, Dýšina, 330 02.

Kdy: od 21.08.2023 do 25.08.2023.

HARMONOGRAM DNE:

  • 7:30 – 8:30 příchod dětí
  • 8:00 – 11:30 dopolední program
  • 11:30 – 12:00 oběd
  • 12:00 – 13:00 odpočinková činnost, polední klid
  • 13:00 – 16:00 odpolední program
  • 16:00 – 16:30 odchod domů (vyzvedávání dětí)

V případě potřeby je možné si dítě vyzvednou dříve, program se odehrává z velké části na uvedené adrese a v přilehlém okolí,

Veškeré konkrétní informace budou rodičům zaslány v průběhu měsíce června.

STRAVOVÁNÍ:

V ceně tábora je po celou dobu zajištěna jedna svačina (odpolední) a oběd a celodenní pitý režim (prosíme jen o zajištění láhve). Případné alergie nebo diety je nutné nahlásit v prohlášení zákonného zástupce.

CENA

2490 Kč

Cena zahrnuje: stravování (2x svačina a oběd), veškerý materiál na volnočasové aktivity, pedagogický dohled. V případě speciální diety nutné zvolit v přihlášce. 

KONTAKT

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na e-mailu ivana.rosikova@krouzky.cz

Pevnost Boyard v Dýšiné ONLINE PŘIHLÁŠKA ZDE

Letní tábor pevnosti Boyard v Dýšině