Přidej se k našemu týmu

Nabídka práce pro učitele

Jsme KROUŽKY – parta nadšených lidí, kteří na stovkách škol pořádají zájmové kroužky pro tisíce dětí. Baví nás to, protože víme, že tohle opravdu dává smysl. Učíme děti jazyky, sporty, vaření, keramiku i desítky dalších dovedností. Je to naše práce, vlastně více než práce, je to poslání.

KROUŽKY vám s radostí nabízejí dlouhodobou spolupráci ať už jste učitel/ka, vychovatel/ka nebo pedagogický asistent/ka na vaší škole či v jiném zařízení. Připojte se k našemu přátelskému týmu a pomozte nám rozvíjet talenty dětí s inspirací, kreativitou a kvalitou. 

Co můžete učit a jaké dovednosti předávat?

Vybrat si můžete z naší pestré nabídky kroužků, nebo přijít se svým vlastním nápadem. Spolupracujeme s vedením školy a pečlivě vybíráme kroužky, aby odpovídaly poptávce a harmonogramu dalších školních aktivit. V naší nabídce najdete edukativní, sportovní, tvořivé, taneční a hudební kroužky. 

Jak to u nás funguje: 

  • Všechny organizační věci nechte na nás! My se o to postaráme, takže vy se můžete soustředit na to nejdůležitější
  • Metodické podklady a pomůcky vám dodáme, abyste mohl/a vykouzlit úžasné zážitky ve svém kroužku. Kdo ví, možná někdy budete potřebovat i kouzelný proutek!
  • Během školního roku vám zajišťujeme plný servis, odvoz materiálů a další potřeby. Máte jistotu, že budete mít všechno potřebné, aniž byste musel/a hledat po čarodějnických zásobách. 
  • A nejen to! Právě vaše kroužky ve škole se mohou o prázdninách proměnit v příměstské tábory. Vše je ve vašich rukách.

Výhody spolupráce: 

  • Nechte na nás všechny organizační záležitosti a soustřeďte se na to nejlepší – na vedení kroužku plného radosti a inspirace. My se postaráme o zbytek, abyste mohl/a naplno rozvíjet talent dětí. 
  • Předávejte to, co vás baví, a dělejte to se stylem. V rámci kroužku můžete ukázat svou jedinečnost. Jste skutečný/á tvůrce/tvůrkyně svého oboru! 
  • Nemusíte se starat o živnostenský list ani o papírování. My vám ulehčíme život, abyste se mohl/a naplno soustředit na to, co opravdu milujete – na vedení svého kroužku. 
  • Dobře odvedenou práci si zasloužíte ocenit. A my to víme! Proto jsme připraveni vás odměnit atraktivní finanční odměnou za vaši jedinečnou práci, kterou pro nás odvádíte. 

Neváhejte se nám ozvat! Stačí vyplnit formulář zájmu zde na stránce a my se Vám ozveme.

Připojte se k nám a společně vzbudíme nadšení v každém dítěti! 

Těšíme se na Vás.

Ostatní pracovní pozice

Staň se lektorem kroužků! Super brigáda, kde nečekej stereotyp.

Nabízíme širokou škálu zajímavých pracovních pozic v různých oblastech.

Lektor/ka zájmových kroužků pro děti

Hledáme lektory a lektorky pro dětské zájmové kroužky Máš volné odpoledne a chceš svůj čas trávit...

brigáda Celá ČR

Celá ČR

Učitel Základní umělecké školy

Naše Základní umělecká škola FLOW zahájila svou činnost ve školním roce 2017/2018 a úzce s...

DPP/HPP Praha (Čestlice)

Praha (Čestlice)

Nenašel jsi vhodnou pozici?

Nevadí i tak nám dej o sobě vědět a my se s Tebou rádi potkáme, třeba u dobré kávy: [email protected]