Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Příměstské tábory ve Zbuzanech 2023

Přemýšlíte, jaký zvolíte program pro vaše děti o letních prázdninách? Bojíte se, že na tradiční pobytový tábor je vaše dítě ještě příliš malé? Chcete, aby si dítě užilo prázdniny v kolektivu vrstevníků, bez počítače a internetu, a víkend strávilo opět s vámi a celou rodinou? Pak právě pro vás máme nabídku na „zážitkový příměstský tábor pro mladší děti“. 

Příměstské tábory jsou upraveny dle potřeb účastníků, program je zajímavý a napínavý, nachystaný tak, aby respektoval vývojová specifika období předškolního a mladšího školního věku. Z těchto letních táborů si děti odnáší spoustu vzpomínek, nových zážitků a dovedností. Samozřejmostí je celodenní péče, neustálý dohled vedoucích, hlídání pitného režimu, dohled zdravotníka. 

PROGRAM: 

- Po celou dobu tábora probíhá „celotáborová hra“ na téma: „Ztraceni v čase“ (21. - 25. 8. 2023) a „Cesta kolem světa“ (28. 8. - 1. 9. 2023).  

- Program respektuje vývojová specifika dětí mladšího a předškolního věku (tj. první stupeň základní školy a poslední rok mateřské školy). 

- Při všech aktivitách klademe důraz na bezpečnost práce a dostatečný dohled. 

- Seberealizace – program má takovou strukturu činností, aby každý jednotlivec mohl uplatnit své specifické vlohy a schopnosti a být tak v některé oblasti lidských činností úspěšný. 

- Dobrovolnost – účast dětí na programu je vždy dobrovolná, do činností děti nenutíme. 

TERMÍNY KONÁNÍ 2023: 

21. - 25.8. 2023 – Ztraceni v čase

(vedoucí Tereza Nesvatbová, Zuzana Susányiová, Kateřina Skalická)

Popletl se nám čas a my jsme se vrátili zpátky do historie. Jsme ztraceni v nějakém období z minulosti. Budeme muset projít několika obdobími a utkat se s různými úkoly, abychom se vrátili zpět. Víte například, co potřebuje rytíř pro to, aby uspěl? Jaké šaty nosí princezny v renesanci a jak dopadne bitva mezi dvěma královstvími? Potřebujeme vaši pomoc. Pomůžete nám?

28.8. - 1.9. 2023 – Cesta kolem světa

(vedoucí Tereza Nesvatbová, Zuzana Susányiová, Kristýna Hrušková)

Máte rádi cestování? A chcete poznat co nejvíce zemí v rámci jednoho týdne? Pojďte s námi prozkoumat různé kultury a jak se žije jinde! Jak to třeba vypadá v Africe? Co nosí lidé na chladnějších kontinentech? Co se jí v Mexiku? To vše a mnohem více se dozvíte na tomto turnusu!

Tábory jsou určeny primárně pro děti ze Zbuzan. V případě velkého zájmu budou zbuzanské děti přijímány přednostně. 

HARMONOGRAM DNE: 

7:30 – 8:00 Příchod dětí. 

8:00 – 11:30 dopolední program 

11:30 – 12:00 oběd 

12:00 – 13:00 odpočinková činnost, polední klid 

13:00 – 16:00 odpolední program 

16:00 – 16:30 odchod domů 

V případě potřeby je možné si dítě vyzvednou dříve, program se odehrává z velké části na uvedených adresách a v přilehlém okolí, výjimkou je pouze středa, kdy probíhá celodenní výlet. Veškeré konkrétní informace budou rodičům zaslány koncem června. 

STRAVOVÁNÍ: 

V ceně tábora je zajištěna svačina a oběd. Případné alergie nebo diety je nutné uvést v přihlášce.  

 

Příměstské tábory pro vás společně připravili: 

Obec Zbuzany 
KROUŽKY 

Přihlášky

CENA 

2 500 Kč

*Obec Zbuzany poskytne účastníkům s trvalým pobytem na území obce příspěvek ve výši 500 Kč, tento bude následně odečten z doplatku za tábor.  

Cena zahrnuje: stravování (svačina a oběd), veškerý materiál na volnočasové aktivity, pedagogický dohled. 

Cena nezahrnuje: doplatky za speciální diety (vegetariánská, bezlepková, diabetická atp.), nutné zvolit v přihlášce; dopravu na celodenní středeční výlet (je nutné, aby s sebou mělo vaše dítě „Lítačku“ nebo 2x jednosměrný lístek na městskou hromadnou dopravu).  

KONTAKT 

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na e-mailu tabor@krouzky.cz nebo na telefonu 770 696 096. 

Kontakt v průběhu konání tábora: Tereza Nesvatbová (737 155 766)