Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Divadelně-tvořivý příměstský tábor 2021

Z POHÁDKY DO POHÁDKY

5. - 9. 7. 2021, 12. - 16. 7. 2021 |Místo: FLOW - OC Spektrum |Věk: 5 – 12 let |Cena: ZDARMA

Přemýšlíte, jaký zvolíte program pro vaše děti o letních prázdninách? Máte doma nadaného herce a neunavitelného řečníka? Chcete, aby si dítě užilo prázdniny v kolektivu vrstevníků, bez počítače a internetu, a víkend strávilo opět s vámi a celou rodinou? Pak právě pro vás máme nabídku na divadelně tvořivý tábor s názvem Z pohádky do pohádky.

O ČEM NÁŠ TÁBOR JE?

Užiješ si nezapomenutelných pět dní v nových prostorách Základní umělecké školy Flow v Čestlicích, poznáš nové kamarády, ale hlavně se společně naučíme divadelní představení, které poslední den tábora zahrajeme rodičům. Budeme se učit dramatickým dovednostem, vyrobíme si kulisy a kostýmy, fantazii se meze nekladou každý si bude moct vymyslet a doplnit do našeho představení co chce. Zajímavé hudební, dramatické, výtvarné a řečnické hry jsou samozřejmostí. A že máš trému? Nevadí, s námi vše zvládneš. Poslední den tábora nás čeká projektový den se vzácným pohádkovým hostem.

CO BYS JEŠTĚ POTŘEBOVAL VĚDĚT?

Jaký je harmonogram tábora?

7:30 – 8:30 Příchod dětí.

8:30 – 11:30 dopolední program

11:30 – 12:00 oběd

12:00 – 13:00 odpočinková činnost, polední klid

13:00 – 16:00 odpolední program

16:00 – 17:00 odchod domů

Dítě je možné si vyzvednout vždy nejdříve v 16. hodin a nejpozději v 17. hodin.

Jak probíhá stravování na táboře?

V ceně tábora jsou zajištěny dvě svačiny (dopolední a odpolední) a oběd. Případné alergie nebo diety je nutné nahlásit v prohlášení zákonného zástupce.

Kdo tábor vede?

Eliana Vondráčková
Eliana toho času studuje příčnou flétnu na konzervatoři v Praze. Flétně se věnuje 10 let stejně jako divadlu. Od malička hrála v různých divadelních souborech, absolvovala mnoho divadelních kurzů - nejčastěji kurzy Pražské konzervatoře nebo soukromé kurzy Reginy Rázlové. S dětmi pracuje již několik let. Vyučuje hudební nauku, vede hudební soubor Harfičky a působí jako vedoucí na táborech.

Kontakt: 603 530 179

CENA

ZDARMA*

*Realizace Letních kempů byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Přihláška je tak závazná a je nutné, aby se dítě účastnilo v plném rozsahu. 

Cena zahrnuje: stravování (2x svačina a oběd), veškerý materiál na volnočasové aktivity, pedagogický dohled. Speciální diety je nutné zvolit v přihlášce.

 

KONTAKT

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na e-mailu tabor@krouzky.cz nebo na telefonu 776 764 434.

Více oinformací o ZUŠ FLOW na https://www.flowzus.cz/.