Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Příměstské tábory v ZŠ Květnového vítězství 2022

Místo: ZŠ Květnového vítězství 1554, Praha 4 |Věk: 6–10 let |Cena: od 2650 do 2990 Kč

Přemýšlíte, jaký zvolíte program pro vaše děti o letních prázdninách? Bojíte se, že na tradiční pobytový tábor je vaše dítě ještě příliš malé? Chcete, aby si dítě užilo prázdniny v kolektivu vrstevníků, bez počítače a internetu, a víkend strávilo opět s vámi a celou rodinou? Pak právě pro vás máme nabídku na „zážitkový příměstský tábor pro mladší děti“.

Příměstské tábory jsou upraveny dle potřeb účastníků, program je zajímavý a napínavý, nachystaný tak, aby respektoval vývojová specifika období předškolního a mladšího školního věku. Z těchto letních táborů si děti odnáší spoustu vzpomínek, nových zážitků a dovedností. Samozřejmostí je celodenní péče, neustálý dohled vedoucích, hlídání pitného režimu, dohled zdravotníka.

PROGRAM:

- Po celou dobu tábora probíhá „celotáborová hra“.

- Součástí programu je i celodenní výlet a projektový den, který je spolufinancován Evropskou unií v rámci operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

- Program respektuje vývojová specifika dětí mladšího a předškolního věku (tj. první stupeň základní školy a poslední rok mateřské školy).

- Při všech aktivitách klademe důraz na bezpečnost práce a dostatečný dohled.

- Seberealizace – program má takovou strukturu činností, aby každý jednotlivec mohl uplatnit své specifické vlohy a schopnosti a být tak v některé oblasti lidských činností úspěšný.

- Dobrovolnost – účast dětí na programu je vždy dobrovolná, do činností děti nenutíme.

TERMÍNY KONÁNÍ 2022:

11. - 15. 7. 2022 - Kdo přežije (vedoucí: Simona Tomková, Karolína Jandová)
Hlavní náplní kempu je celotáborová hra na motivy reality show „Kdo přežije“. Čekají nás náročné logické, fyzické i kreativní úkoly, týmová spolupráce i soutěžení… Pojďte s námi získat titul „trosečníka“. Součástí tábora bude i středeční celodenní výlet.

18. - 22. 7. 2022 - Příroda kolem nás (vedoucí: Lucie Drahokoupilová, Barbora Korolosová)
Hlavní náplní příměstského kempu jsou zvířata a rostliny z nejrůznějších koutů světa. Čeká nás také plno sportovních a pohybových her, kvízů, tvoření. Na středu je plánován celodenní výlet do pražské ZOO (vstupné je zahrnuto v ceně). Součástí programu je i projektový den zaměřený na téma Ekologie (problematika sucha, třídění odpadu – vše pomocí zážitkových týmových aktivit).

25. - 29. 7. 2022 - Víceaktivitový příměstský kemp (vedoucí: Štěpánka Petričáková, Anna Vaněčková) Hlavní náplní kempu budou různé týmové, iniciativní a především sportovní hry – individuální i kolektivní. Na programu je i jóga, výtvarná činnost nebo kroužek zálesáka a celodenní středeční výlet do přírody.

1. - 5. 8. 2022Příroda kolem nás (vedoucí: Lucie Drahokoupilová, Barbora Korolosová)
Hlavní náplní příměstského kempu jsou zvířata a rostliny z nejrůznějších koutů světa. Čeká nás také plno sportovních a pohybových her, kvízů, tvoření. Na středu je plánován celodenní výlet do pražské ZOO (vstupné je zahrnuto v ceně). Součástí programu je i projektový den zaměřený na téma Ekologie (problematika sucha, třídění odpadu – vše pomocí zážitkových týmových aktivit).

8. - 12. 8. 2022 - Olympijské hry (vedoucí: Daniela Růžičková, Anna Slováčková)
Hlavní náplní kempu je celotáborová hra na téma „Olympijské hry“. Tábor bude zaměřen zejména na různé druhy sportů – základy atletiky, gymnastiky, míčové hry a různé další netradiční sporty. Vyzkoušíte si moderní pětiboj?

15. - 19. 8. 2022 - téma a vedoucí: bude upřesněno

HARMONOGRAM DNE:

7:30 – 8:00 Příchod dětí.

8:00 – 11:30 dopolední program

11:30 – 12:00 oběd

12:00 – 13:00 odpočinková činnost, polední klid

13:00 – 16:30 odpolední program

16:30 – 17:00 odchod domů

V případě potřeby je možné si dítě vyzvednou dříve, program se odehrává z velké části na uvedených adresách a v přilehlém okolí, výjimkou je pouze středa, kdy probíhá celodenní výlet. Veškeré konkrétní informace budou rodičům zaslány koncem června.

Program je ukončen v pátek ve 13:00 hodin po poledním klidu, kdy také tábor oficiálně končí. Od 13:00 se děti mohou bezplatně zúčastnit pod dohledem vedoucích projektového dne, který je pro účastníky zdarma.

STRAVOVÁNÍ:

V ceně tábora jsou zajištěny dvě svačiny (dopolední a odpolední) a oběd. Případné alergie nebo diety je nutné nahlásit v prohlášení zákonného zástupce.

CENA

2 650 - 2 990 Kč

Cena zahrnuje: stravování (1x odpolední svačina a oběd), veškerý materiál na volnočasové aktivity, pedagogický dohled. Případné alergie nebo diety je nutné nahlásit v prohlášení zákonného zástupce.

Cena nezahrnuje: dopravu na celodenní středeční výlet (lístek na PID) dle pokynu vedoucího tábora.

 

KONTAKT

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na e-mailu tabor@krouzky.cz nebo na telefonu 770 696 096.

Online přihlášky