Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Podzimní tábor v RS Kroužky nad Moníncem

25. - 30. 10. 2022 | Místo: RS Kroužky nad Moníncem | Věk: 7-12 let | Cena: 4 490 Kč

HLEDÁTE PROGRAM NA PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Čekají vás prázdniny a přijde vám škoda deštivé podzimní dny prosedět jen tak u počítače nebo televize? Co takhle vydat se s partou bezva holek a kluků do přírody, užít si her uprostřed lesů, táboráku, noční hry a všeho co k tomu patří? Náš areál se naladí do Halloweenské atmosféry v jejímž duchu bude probíhat i celotáborová hra. To bude dobrodružství, co říkáte?

O ČEM TÁBOR JE?

Užiješ si nezapomenutelných 6 dní v krásné přírodě s boží partou vedoucích a dalších táborníků. Čeká nás halloweensky orientovaná celotáborová hra, dále také různé týmové a iniciační hry, celodenní výlet po okolí, dopolední kroužky (vědecké pokusy, zálesák, tvoření).

CO BYS JEŠTĚ POTŘEBOVAL VĚDĚT?

Jaký je program tábora?

Úkolem tábora je vytvořit zejména přátelskou a kooperativní atmosféru, k tomu slouží různé týmové, edukativní, zážitkové aktivity zasazené do příběhu celotáborové hry, letos na halloweenskou tématiku. Součástí programu je i celodenní výlet, badatelské aktivity (různé vědecké nebo přírodovědné pokusy), tvořivě-výtvarné aktivity, zálesácké dovednosti, společné vaření, táborák, večerní diskotéka a mnoho dalšího.

Jak je zajištěna doprava na tábor?

Doprava do RS Kroužky nad Moníncem a zpět je pro zájemce zajištěna z Prahy. V přihlášce je nutné uvést, zda máte o tuto službu zájem. Individuálně můžete dítě dopravit do RS po domluvě s vedoucím.

Odjezd na tábor, sraz a převzetí dětí: 25. 10. 2022 v 16:00 z parkoviště na ul. Výstavní, Praha 11, Háje, u FC Háje, GPS: 50.03505, 14.53471, (vedle čerpací stanice Shell), konečná MHD Jižní Město, BUS linky č. 136, 154, 170, 213, a metra trasy C – Háje.

Příjezd z tábora, předání dětí rodičům: 30. 10. 2022 na témže místě mezi 11:30 – 12:00.

Sraz ve středisku Kroužky nad Moníncem pro ty, kteří jedou po vlastní ose bude v 18:00 (Ounuz 12, Jistebnice). Vyzvednutí děti na místě proběhne v 9:00 dne 30. 10. 2022.

Kde budeme ubytovaní?

Bydlet budeme v bylinkové ubytovně Mařenka v RS Kroužky nad Moníncem. Děti jsou ubytováni na pokojích po 4, chlapci a dívky zvlášť. Ubytování má společné sociální zařízení, společenskou místnost, jídelnu, tělocvičnu i rozlehlé venkovní prostory.

Co je potřeba odevzdat při předání dítěte na tábor?

  • Ofocenou kartičku pojištěnce zdravotní pojišťovny.
  • Lékařskou zprávu – potvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte.
  • Prohlášení zákonných zástupců – včetně bezinfekčnosti podepsané v den odjezdu.
  • Podepsanou krabičku s léky, (které předepsal lékař) – s příbalovými letáky a rozpisem dávkování, není možné například předat pouze samostatné plato léků.

Kdo tábor vede?

Michaela Tůmová - hlavní vedoucí

Míša vystudovala Střední zdravotnickou školu v oboru aplikovaná chemie, aktuálně pokračuje ve studiu na Univerzitě Karlově. Od malička chodila do turistického oddílu, kde od 18 let působí v roli vedoucího. Ve Středisku volného času Kroužky vyučuje kroužky Vědecké pokusy, Mladý elektrikář nebo Zálesácký kroužek. Ve volném čase se věnuje doučování chemie, aktivně sportuje nebo si ráda odpočine na procházce v přírodě, hraním na kytaru nebo četbou.

 

Důležité dokumenty:

Seznam věcí - PDF ke stažení
Táborový řád - PDF ke stažení
Smluvní podmínky a GDPR
Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte
Prohlášení zákonného zástupce

CENA

4 490 Kč / pobyt při přihlášení do 30. 9. 2022, poté cena 4 990 Kč / pobyt


Cena zahrnuje: pedagogický dozor, zdravotnický dohled, stravu pětkrát denně, celodenní pitný režim, nocleh, lůžkoviny, úhradu energií, náklady na přípravu tábořiště a sportovišť, náklady na pořízení odměn, vybavení a pomůcek, doprovodný program. 

Cena nezahrnuje: Dopravu tam a zpět 200 Kč, speciální diety (bezlepková, bezlaktózová) příplatek 200 Kč. Nutno zvolit v přihlášce.

KONTAKT:

Dotazy ohledně platby nebo přihlášky směřujte, prosím, na e-mail: tabor@krouzky.cz.

Podzimní tábor v RS Kroužky nad Moníncem