Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Podzimní tábor v RS Kroužky nad Moníncem

aneb Vítejte v Hotelu Transylvánie

26. - 31. 10. 2021 |Místo: RS Kroužky nad Monínce |Věk: 7 - 10 let |Cena: 3 390 Kč

HLEDÁTE PROGRAM NA PODZIMNÍ PRÁZDNINY?
Čekají vás prázdniny a přijde vám škoda deštivé podzimní dny prosedět jen tak u počítače nebo televize? Co takhle vydat se s partou bezva holek a kluků do přírody, užít si her uprostřed lesů, táboráku, noční hry a všeho co k tomu patří? Náš areál se promění v hotel Transylvánie, je to hotel pro strašidla, ale Jonathan Vás před Draculou a Mavis ochrání. To bude dobrodružství, co říkáte? Nebude chybět chytání škorpiónů, …. ale neprozradíme všechno už nyní!

O ČEM TÁBOR JE?
Užiješ si nezapomenutelných 6 dní v krásné přírodě s boží partou vedoucích a dalších táborníků.
Čeká nás celotáborová hra na téma Hotel Translvanie dále také různé týmové a iniciační hry, celodenní výlet po okolí, dopolední kroužky (vědecké pokusy, zálesák, tvoření).

CO BYS JEŠTĚ POTŘEBOVAL VĚDĚT?

Jaký je program tábora?

Úkolem tábora je vytvořit zejména přátelskou a kooperativní atmosféru, k tomu slouží různé týmové, edukativní, zážitkové aktivity zasazené do příběhu celotáborové hry, letos na téma Hotel Transylvánie. Součástí programu je i celodenní výlet, badatelské aktivity (různé vědecké nebo přírodovědné pokusy), tvořivě-výtvarné aktivity, zálesácké dovednosti, společné vaření, táborák, večerní diskotéka a mnoho dalšího.

Jak je zajištěna doprava na tábor?

Doprava do RS Kroužky nad Moníncem a zpět je pro zájemce zajištěna z Prahy. V přihlášce je nutné uvést, zda máte o tuto službu zájem. Individuálně můžete dítě dopravit do RS po domluvě s vedoucím.

Odjezd na tábor, sraz a převzetí dětí: 26. 10. 2021 v 16:30

Příjezd z tábora, předání dětí rodičům: 31. 10. 2021 od 11:00 do 12:00 hod.

Místo odjezdu: Praha 11, Háje, ul. Výstavní, parkoviště u FC Háje, (vedle BČS Shell) GPS: 50.03505, 14.53471.

Konečná MHD Jižní Město, BUS l.č. 136, 154, 170, 213, konečná metra trasy C – Háje, východ směrem ulice Kosmická, Mendelova a Plickova.

Kde budeme ubytovaní?

Bydlet budeme v bylinkové ubytovně Mařenka v RS Kroužky nad Moníncem. Děti jsou ubytováni na pokojích po 4, chlapci a dívky zvlášť. Ubytování má společné sociální zařízení, společenskou místnost, jídelnu, tělocvičnu i rozlehlé venkovní prostory.

Co je potřeba odevzdat při předání dítěte na tábor?

  • Ofocenou kartičku pojištěnce zdravotní pojišťovny.
  • Lékařskou zprávu – potvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte.
  • Prohlášení zákonných zástupců – včetně bezinfekčnosti podepsané v den odjezdu.
  • Podepsanou krabičku s léky, (které předepsal lékař) – s příbalovými letáky a rozpisem dávkování, není možné například předat pouze samostatné plato léků.

Dále je potřeba splnit podmínky stanovené mimořádným opatřením vlády, čl. 16 (Mimořádné-opatření-–-omezení-maloobchodního-prodeje-a-služeb-s-účinností-od-30.-9.-2021-do-odvolání.pdf (mzcr.cz)). Tedy mít potvrzení o: negativním výsledku PCR testu (ne starším než 7 dní před odjezdem na akci) nebo ATG testu (ne starším než 72 hodin před odjezdem na akci) nebo o očkování, případně potvrzení o prodělání COVIDu. Je také možné se otestovat samotestem bezprostředně před odjezdem na akci.

Kdo tábor vede?

Michaela Tůmová - hlavní vedoucí

Míša vystudovala Střední zdravotnickou školu v oboru aplikovaná chemie, aktuálně pokračuje ve studiu na Univerzitě Karlově. Od malička chodila do turistického oddílu, kde od 18 let působí v roli vedoucího. Ve Středisku volného času Kroužky vyučuje kroužky Vědecké pokusy, Mladý elektrikář nebo Zálesácký kroužek. Ve volném čase se věnuje doučování chemie, aktivně sportuje nebo si ráda odpočine na procházce v přírodě, hraním na kytaru nebo četbou.

 

Důležité dokumenty:

Seznam věcí - PDF ke stažení
Táborový řád - PDF ke stažení
Smluvní podmínky a GDPR
Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte
Prohlášení zákonného zástupce

CENA

3 390 Kč / pobyt
Cena zahrnuje: pedagogický dozor, zdravotnický dohled, stravu pětkrát denně, celodenní pitný režim, nocleh, lůžkoviny, úhradu energií, náklady na přípravu tábořiště a sportovišť, náklady na pořízení odměn, vybavení a pomůcek, doprovodný program. Speciální diety je nutné zvolit v přihlášce. V ceně není zahrnuta doprava z Prahy tam a zpět (příplatek 300 Kč)

 

KONTAKT:

Dotazy ohledně platby nebo přihlášky směřujte, prosím, na e-mail: tabor@krouzky.cz.

Podzimní tábor v RS Kroužky nad Moníncem