Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Taneční tábor 2023

Barevný svět tance

23. 7. – 6. 8. 2023 | Místo: RS Kroužky nad Moníncem | Cena: 8 140 Kč

Přemýšlíte, jaký zvolíte program pro vaše děti o letních prázdninách? Máte doma nadšeného tanečníka nebo tanečnici? Chcete, aby si dítě užilo prázdniny v kolektivu vrstevníků, bez počítače a internetu? Pak právě pro vás máme nabídku na taneční tábor pro kluky i holky.

O ČEM NÁŠ TÁBOR JE?

Užiješ si nezapomenutelných 14 dní v RS Kroužky nad Moníncem, poznáš nové kamarády, ale hlavně si zkusíš, jaké to je překonat sám sebe a zdokonalit se v tanci. A že jsi začátečník a tancovat ještě moc neumíš? Nevadí, vše tě naučíme. Hlavní náplní tábora jsou lekce taneční a pohybové lekce se zaměřením na moderní tance (hip hop, street dance, old school) a vedlejší doplňkový program (relaxační, tvořivá aj. činnost). Letošní celotáborová hra nese název „Barevný svět tance“.

Na co se můžeš letos těšit?

  • Na tančení po barevném chodníku – hru, ve které budeme rozmotávat zamotaný příběh.
  • Na baletní skok do pohádky.
  • Na černobílý den.
  • Na pantomimu, kterou řekneš všechno.
  • Na výlety – např. do Chýnovské jeskyně
  • Na profesionální taneční hosty.
  • Na večerní překvapení.
  • Na táboráky a diskotéky.

Náš tábor to není jen tanec. Naučíš se vzájemně s kamarády spolupracovat. Budeš součástí týmu, na kterém záleží. Můžeš probudit svoji fantazii a zapojit se do vymýšlení vlastních příběhů. Projevíš svoji jedinečnost, a nakonec si odneseš mnoho vzpomínek a přátelství.

Jak je zajištěna doprava na tábor?

Doprava do RS Kroužky nad Moníncem a zpět je pro zájemce zajištěna z Prahy. Příplatek za dopravu (250 Kč) není započítán do základní ceny tábora. V přihlášce je nutné uvést, zda máte o tuto službu zájem a cena se o danou částku automaticky navýší. Přesné časy a místo odjezdu bude zveřejněno nejpozději 14 dní před začátkem tábora. Individuálně můžete dítě dopravit do RS ve stanovenou dobu (rovněž bude uvedeno nejpozději 14 dní před zahájením tábora).

Kde budeme ubytovaní?

Bydlet budeme v bylinkové ubytovně Mařenka a v chatičkách v RS Kroužky nad Moníncem. Děti jsou ubytováni na pokojích po 4, chlapci a dívky zvlášť. Ubytování má společné sociální zařízení, společenskou místnost, jídelnu, tělocvičnu i rozlehlé venkovní prostory.

Co je potřeba odevzdat při předání dítěte na tábor?

Ofocená kartička pojištěnce, potvrzení o bezinfekčnosti, potvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte. Užívá-li vaše dítě léky, je potřeba je předat zdravotníkovi tábora v přehledném a nadepsaném obalu, všechny léky musí mít povinně příbalový leták, není možné například předat pouze samostatné plato léků. Součástí musí být i řádně uvedené dávkování – ve zdravotním listu účastníka tábora.

Kdo tábor vede?

Renata Topolová, renata.topolova@ucimkrouzky.cz
 

Důležité dokumenty:

CENA

8 140 Kč / turnus

Cena zahrnuje: pedagogický dozor, zdravotnický dohled, stravu pětkrát denně, celodenní pitný režim, nocleh, lůžkovné, úhradu energií, náklady na přípravu tábořiště a sportovišť, náklady na pořízení odměn, táborové tričko, vybavení a pomůcek, doprovodný program. 

Cena nezahrnuje: Dopravu z Prahy (+250 Kč), příplatky za bezlepkovou nebo bezlaktózovou dietu, oboje je nutné zvolit přímo v přihlášce.