Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Tábory² 2023 - TAJEMSTVÍ ŘÍŠE ZA OBRAZEM

23. 7. - 6. 8. 2023 | Místo: RS Kroužky nad Moníncem, Ounuz 12 | Věk: 6-18 let  | Cena: 7 940 Kč

HLEDÁŠ PROGRAM NA LÉTO?

Čekají vás prázdniny a rádi byste zažili něco jiného než klasickou dovolenou s rodiči na chatě? Nevíte, kam se vrtnout a co dobrodružného by šlo podniknout? Pojeď s námi na Monínec, kde budeme prožívat dobrodružství chlapce Oskara, který se jako každý rok vydává za babičkou na letní prázdniny, kdy při šmejdění na půdě plné haraburdí narazí na staré album, kde spatří fotky svého dědy. Začne se na něj vyptávat babičky, rodiny i okolí, až ho všechny nápovědy dovedou ke starožitnému obrazu. Co se za obrazem skrývá? Pojďte s námi objevit tajemství říše za obrazem a dostat dědu Oskara zase zpátky na Zem!

O ČEM NÁŠ TÁBOR JE?

Užiješ si nezapomenutelných 14 dní v krásné přírodě s boží partou vedoucích a dalších táborníků. Zkusíš si, jaké to je překonat sám sebe, zažiješ propracovanou celotáborovou hru a další dobrodružství. Naučíš se, jak se o sebe postarat, pracovat v týmu nebo jak uspořádat hru pro ostatní. A pokud ti něco bude proti srsti, prostě to dělat nemusíš. Fungujeme na dobrovolnosti a vzájemné důvěře.

CO TI NÁŠ TÁBOR DÁ?

Navážeš nová přátelství – Na táboře to jde prostě samo, navíc mít kámoše na stezku odvahy se vždycky hodí.

Naučíš se spolupráci v týmu – Potrpíme si na to, aby se ve skupině všichni cítili dobře. Jsme jedna parta a těšíme se, až se přidáš k naší táborové rodině.

Vystoupíš z komfortní zóny – Víš, že překonáváním sebe sama se toho nejvíc naučíš? Tuhle šanci u nás dostaneš hned několikrát.

Zdokonalíš se v oblasti, kterou si vybereš – Chceš rozeznat modřín od smrku nebo se zdokonalit ve fotbale? Vyber si kroužek podle svých zájmů!

CO BYS JEŠTĚ POTŘEBOVAL VĚDĚT?

Věkové kategorie a oddíly

Mladším oddílům přizpůsobujeme harmonogram, celotáborovou hru i velikost oddílu. Kromě vedoucího budou mít mladší oddíly k ruce také praktikanta. Starší děti si naopak užijí náročnější program a jako bonus i o chvíli posunutou večerku.

Jaké je téma tábora?

Chlapce Oskar se jako každý rok vydává za babičkou na letní prázdniny, kdy při šmejdění na půdě plné haraburdí narazí na staré album, kde spatří fotky svého dědy. Začne se na něj vyptávat babičky, rodiny i okolí, až ho všechny nápovědy dovedou ke starožitnému obrazu. Co se za obrazem skrývá? Pojďte s námi objevit tajemství říše za obrazem a dostat dědu Oskara zase zpátky na Zem!

Jak je zajištěna doprava na tábor?

Doprava do RS Kroužky nad Moníncem a zpět je pro zájemce zajištěna z Prahy. V přihlášce je nutné uvést, zda máte o tuto službu zájem. Přesné časy a místo odjezdu bude zveřejněno nejpozději 14 dní před začátkem tábora. Individuálně můžete dítě dopravit do RS ve stanovenou dobu (rovněž bude uvedeno nejpozději 14 dní před zahájením tábora).

Místo odjezdu z Prahy: Parkoviště Výstavní (nejbližší zastávka Jižní Město)

Kde budeme ubytovaní?

Bydlet budeme v bylinkové ubytovně Mařenka a v chatičkách v RS Kroužky nad Moníncem. Děti jsou ubytováni na pokojích po 4, chlapci a dívky zvlášť. Ubytování má společné sociální zařízení, společenskou místnost, jídelnu, tělocvičnu i rozlehlé venkovní prostory.

Co je potřeba odevzdat při předání dítěte na tábor?

Ofocená kartička pojištěnce, potvrzení o bezinfekčnosti, potvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte. Užívá-li vaše dítě léky, je potřeba je předat zdravotníkovi tábora v přehledném a nadepsaném obalu, všechny léky musí mít povinně příbalový leták, není možné například předat pouze samostatné plato léků. Součástí musí být i řádně uvedené dávkování – ve zdravotním listu účastníka tábora.

JAKÝ KROUŽEK SI MŮŽEŠ NA TÁBOŘE VYBRAT?

Každé táborové dopoledne budeš trávit na kroužku, který si vybereš. V přihlášce zaškrtni, jaký kroužek chceš na táboře navštěvovat:

Sportovní: Ve zdravém těle zdravý duch

Chceš pořádně protáhnout svoje svaly, zlepšit si kondičku a zabojovat o medaili pro nejlepšího závodníka? Náš sportovní kroužek je přesně pro tebe! Zkusíš si různé sporty od florbalu až po orientační běh. Nudit se rozhodně nebudeš!

Divadelní: Být či nebýt? (kapacita max.12)

Kultura žije, a to i na Monínci! Přihlas se na divadelní kroužek a vyzkoušej si různá herecká cvičení. Součástí bude i příprava představení pro ostatní táborníky. Tak co, jdeš do toho?

Umělecký: Po stopách Leonarda

O kreslení, malování a další tvoření nebude na uměleckém kroužku nouze. Zkusíš si rozmanité výtvarné techniky a třeba v sobě objevíš svůj skrytý talent!

Zálesácký: Zázraky přírody

Baví tě pobyt venku a zkoumání přírodních zákonitostí? Tenhle kroužek je přesně pro tebe! Na Zázracích přírody tě čekají aktivity v přírodě, základy první pomoci i zásady přežití v přírodě.

Pro starší (12+)

Na kroužku pro starší zažiješ to pravé dobrodružství - zjistíš, jaké to je jít za hranice své komfortní zóny. Zároveň se budeš moci podílet na programu pro ostatní. Pozor! Kroužek je pouze pro starší 12 let.

CENA

7 940 Kč* / turnus

Cena zahrnuje: pedagogický dozor, zdravotnický dohled, stravu pětkrát denně, celodenní pitný režim, nocleh, lůžkovné, úhradu energií, náklady na přípravu tábořiště a sportovišť, náklady na pořízení odměn, táborové tričko, vybavení a pomůcek, doprovodný program. 

Cena nezahrnuje: Dopravu z Prahy (+250 Kč), příplatky za bezlepkovou nebo bezlaktózovou dietu, oboje je nutné zvolit přímo v přihlášce.