Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Mediální hvězdička

Láká tě svět médií? Chceš se dozvědět, jak se zprávy dostávají do novin a do televize, nebo co se děje za oponou rádiového vysílání? Tak tohle je místo, kde všechny tyto barevné zákoutí odkryjeme.

Samozřejmě si vyzkoušíte I na vlastní kůži, jaké to je stát se kameramanem, fotografem, ale také moderátorem, youtuberem nebo podcasterem.

Kroužkem bude provázet mladý novinář Matěj Kučera, který si prošel redakcí České televize a již několik let pracuje pro noviny Právo. Na kroužek také bude nepravidelně docházet moderátor Jakub Voříšek, kterého určitě znáte z vysílání Déčka či z Rádia Junior. Všude tam sbírá své zkušenosti, se kterými by se rád podělil dál, s mladou generací.

Takže zapomeňte na nudné hodiny ve škole, protože tady se budeme bavit o všem, co má alespoň trochu co dočinění s tím, jak naše média fungují.

A kdo ví, možná se jednoho dne ocitnete v kůži skvělého reportéra, který pátrá po zajímavých příbězích anebo právě Tebe budeme vídat pravidelně na televizní obrazovce.

Jak jinak zjistit, že právě to je tvoje cesta? Jedině tak, že se na kroužek přihlásíš a strávíš s námi kroužková odpoledne.

S námi je fajn zůstat po škole.

Rozvrh kroužků