Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Kreativní bomba

Jarní kroužkovej příměšťák

Pozor, všichni malí umělci a fantazie plní objevitelé! Přichází příměstský tábor KREATIVNÍ BOMBA, kde se vaše děti stanou průzkumníky vlastní kreativity. Nabízíme jim možnost projevit se při kreslení v přírodě, v sochařských dílnách, a dokonce při expresivním malování. Na programu jsou také hry zaměřené na rozvoj tvořivosti. Tento tábor je určen pro všechny děti, které touží po kreativním vyžití, ať už jsou narození umělci nebo se chtějí poprvé pustit do světa fantazie. Připojíte se k nám a zažijete tvořivost naplno?

A máte-li zájem o originální jarní prázdniny pro vaše děti, přiveďte je k nám. Společně budeme plout světem nekonečné fantazie, prozkoumáme hlubiny mysli a naučíme se vyjádřit naše pocity a myšlenky prostřednictvím umění - malby, pohybu, slova, a mnohem více.

Termín: 11. – 15. března 2024

Místo: ZŠ Tuněchody a okolí

Stravování: Dvě svačiny, oběd, zajištěný pitný režim

Cena: 550 Kč/dítě/tábor


Věková kategorie: Děti od 8 do 12 let

Tábor je spolufinancován v rámci projektu EU. Program a náplň tábora je zcela zdarma Uvedená cena odpovídá nákladům za stravování na celý týden (pitný režim, 2x svačina, 1x oběd). Účast je možná i bez stravování (v případě zájmu o tuto variantu nás kontaktujte).

Program tábora:
Připravili jsme pro vaše děti pestrý program, ve kterém objeví svět fantazie, poznají nové tvořivé techniky a zjistí, co je baví. Vyzkouší si práci vlastníma rukama a nejenže něco vytvoří, ale také si to užijí. V programu nechybí ani zajímavé výtvarné techniky, tematické projekty, denní pohybové aktivity a zábavné hry.


Harmonogram tábora:
•    7:30 – 8:00 Příchod dětí
•    8:00 – 11:30 Dopolední tvořivé aktivity
•    11:30 – 12:00 Oběd
•    12:00 – 13:00 Polední klid
•    13:00 – 15:30 Odpolední program plný her a zábavy
•    15:30 – 16:00 Odchod dětí domů (možnost vyzvednutí)