Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Sportuj a bav se!

Letní nadupanej příměšťák

Místo: ZŠ Štěnovice - Čižická 344, Štěnovice

Věk: 6–12 let 

Termín: 15.07.2024-19.07.2024

Během tohoto tábora chceme pro děti připravit týden plný her, dobrodružství a zážitků, ale zároveň také probudit v nich zájem učit se něčemu novému. Zastáváme názor, že když se děti správně motivují, dokážou ledacos. Dětem bude zábavnou a přirozenou formou ukázána cesta, jak sportovat nejen pro výsledky, ale také pro radost, zdraví a dobrou náladu! 
Celý tábor bude doprovázet celotáborová hra, ve které děti budou získávat průběžné body v týmech, a to v různých soutěžích. V každém dni bude zařazena nenásilná průprava k určitému sportu (dopolední část). 
Cílem a smyslem celého tábora je, aby děti získaly kladný přístup ke zdravému pohybu. Hodně času budeme  trávit venku (dopolední část), takže jakmile bude počasí spolupracovat, vyrazíme ven a ukážeme dětem, jak vnímat okolí kolem sebe. Pobyt venku také spojíme se zařazením edukativní složky – správného a bezpečného chování v přírodě (ve městě), poznávání základních přírodnin, třídění odpadu, úklidu po sobě aj.
Odpoledne bude zařazena edukativní část a relaxační část. 
Během týdne se zaměříme také na rozvoj týmové spolupráce.
Každý den bude vyzdvihnut nějaký výraznější počin nebo skutek a tím budeme děti motivovat a ukážeme jim, že není důležité jen vyhrát nebo být nejlepší v nějaké činnosti, ale že záleží i na maličkostech. 

STRAVOVÁNÍ:
V ceně tábora jsou po celou dobu zajištěny dvě svačiny (dopolední a odpolední) a oběd a celodenní pitý režim (prosíme jen o zajištění láhve). Případné alergie nebo diety je nutné nahlásit v prohlášení zákonného zástupce.

HARMONOGRAM DNE:
•    7:30 – 8:30 Příchod dětí
•    8:00 – 11:30 dopolední program
•    11:30 – 12:00 oběd
•    12:00 – 13:00 odpočinková činnost, polední klid
•    13:00 – 16:00 odpolední program
•    16:00 – 16:30 odchod domů (vyzvedávání dětí)

V případě potřeby je možné si dítě vyzvednou dříve, program se odehrává z velké části na uvedené adrese a v přilehlém okolí, Veškeré konkrétní informace budou rodičům zaslány v průběhu měsíce července.
Hlavní vedoucí: Aneta Morová a Andrea Jančaříková
 
Cena: 750 Kč

Tábor je spolufinancován v rámci projektu EU. Program a náplň tábora je zcela zdarma Uvedená cena odpovídá nákladům za stravování na celý týden (pitný režim, 2x svačina, 1x oběd). Účast je možná i bez stravování (v případě zájmu o tuto variantu nás kontaktujte).

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na e-mailu ivana.rosikova@krouzky.cz.

 

Storno podmínky

Storno poplatek při odhlášení dítěte z tábora před jeho zahájením činí z celkové ceny tábora:

  • do 15 ti dnů před zahájením tábora, poplatek neúčtujeme
  • 15 až 6 dnů poplatek 50% Kč
  • 5 a méně dnů poplatek 100% Kč

V případě, že za odhlášené dítě seženete náhradníka, je výše storno poplatku 100 Kč.

V případě odhlášení z důvodu nemoci nebo karantény 3 a více dnů před zahájením tábora není účtován storno poplatek, při odhlášení 2 a méně dnů před zahájením tábora je účtován storno poplatek ve výši 50% Kč. Odhlášení z tábora z důvodu nemoci či karantény je třeba doložit věrohodným způsobem, tj. lékařskou zprávou.