Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Pevnost Boyard

Letní kroužkovej příměšťák

Cena: 750 Kč* | určeno pro děti ZŠ v Dýšině a v Nové Huti věková kategorie | od 6 let do 12 let


Během tohoto tábora se přeneseme na pevnost Boyard, tedy na místo, které je situované mezi ostrovy Aix a Oléron v úžině Pertuis d´Antioche. Tato opuštěná pevnost dříve sloužila jako věznice, dnes nám poslouží pro soutěž.
Účastníci si na vlastní kůží vyzkouší různé disciplíny. A po dobu pěti dnů budou sbírat klíče od zámků, a to tím, že budou úspěšně plnit výzvy, které jim umožní postoupit do další hry. A zároveň budou sbírat nápovědy, které jim pomohou vyluštit, slovo, které je tajenkou, a tedy klíčem k zisku dané výhry.
Soutěžící budou mít tak opravdový pocit, že jsou na samotné pevnosti Boyard.
Cílem tohoto tábora bude týden plných her, dobrodružství a zážitků, ale zároveň zde bude i snaha probudit v dětech zájem učit se něčemu novému. Protože, když se děti správně motivují, dokážou ledacos. Zábavnou a přirozenou formou se jim ukáže cesta, jak sportovat, přemýšlet a týmově spolupracovat, a to nejen pro výsledky, ale také pro radost, zdraví a dobrou náladu! :-)
 

Adresa: Školní 229, Dýšina, 330 02.
Kdy: od 19.08.2024 do 23.08.2024.

STRAVOVÁNÍ:
V ceně tábora jsou po celou dobu zajištěny dvě svačiny (odpolední a dopolední) a oběd a celodenní pitný režim (prosíme jen o zajištění láhve). Případné alergie nebo diety je nutné nahlásit v prohlášení zákonného zástupce.

HARMONOGRAM DNE:
•    7:30 – 8:30 Příchod dětí.
•    8:00 – 11:30 dopolední program
•    11:30 – 12:00 oběd
•    12:00 – 13:00 odpočinková činnost, polední klid
•    13:00 – 16:00 odpolední program
•    16:00 – 16:30 odchod domů (vyzvedávání dětí)
V případě potřeby je možné si dítě vyzvednou dříve, program se odehrává z velké části na uvedené adrese a v přilehlém okolí, Veškeré konkrétní informace budou rodičům zaslány v průběhu měsíce července r. 2024.

Vedoucí tábora: bude upřesněno
 
V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na e-mailu ivana.rosikova@krouzky.cz
 

Cena: 750 Kč*
*Tábor je spolufinancován v rámci projektu EU. Program a náplň tábora je zcela zdarma Uvedená cena odpovídá nákladům za stravování na celý týden (pitný režim, 2x svačina, 1x oběd). Účast je možná i bez stravování (v případě zájmu o tuto variantu nás kontaktujte).

Storno podmínky
Storno poplatek při odhlášení dítěte z tábora před jeho zahájením činí z celkové ceny tábora:
•    do 15 ti dnů před zahájením tábora, poplatek neúčtujeme
•    15 až 6 dnů poplatek 50% Kč
•    5 a méně dnů poplatek 100% Kč

V případě, že za odhlášené dítě seženete náhradníka, je výše storno poplatku 100 Kč.
V případě odhlášení z důvodu nemoci nebo karantény 3 a více dnů před zahájením tábora není účtován storno poplatek, při odhlášení 2 a méně dnů před zahájením tábora je účtován storno poplatek ve výši 50% Kč. Odhlášení z tábora z důvodu nemoci či karantény je třeba doložit věrohodným způsobem, tj. lékařskou zprávou.