Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Taneční tábor v Kařezu

Letní kroužkovej příměšťák

Během tohoto tábora se přeneseme do tanečního světa. Účastníci se každý den seznámí s jiným druhem tance. Pomocí her se děti dozví o historii a o vzniku jednotlivých tanečních stylů. Na hodinách tance se naučí základy tanců a jednoduché vazby, které se budou postupně spojovat do jedné velké choreografie. Děti si povedou táborový deník, do kterého si mohou ve volných chvílích malovat a psát informace o daném nebo předchozím dni. Každé ráno budou hledat dopis, ve kterém se dozví, jaký taneční styl je čeká. 
 

Náplní tohoto tábora bude společně protančený týden. Účastníci tak budou mít opravdový pocit, že jsou ve světě tanečníků.
Děti čeká týden tance, her, dobrodružství a zážitků.

Adresa: Kařez 100, 338 08 Zbiroh
Kdy: od 19.08.2024 do 23.8.2024
Vedoucí tábora: Lucie Šindlerová a Adéla Matějíčková


HARMONOGRAM DNE:
•    7:30 – 8:30 příchod dětí
•    8:00 – 11:30 dopolední program
•    11:30 – 12:00 oběd
•    12:00 – 13:00 odpočinková činnost, polední klid
•    13:00 – 16:00 odpolední program
•    16:00 – 16:30 odchod domů (vyzvedávání dětí)
V případě potřeby je možné si dítě vyzvednou dříve. Program se odehrává z velké části na uvedené adrese a v přilehlém okolí. Veškeré konkrétní informace budou rodičům zaslány v průběhu měsíce srpna.
 

STRAVOVÁNÍ:
V ceně tábora je po celou dobu zajištěna jedna svačina (odpolední), oběd a celodenní pitný režim (prosíme jen o zajištění láhve). Případné alergie nebo diety je nutné nahlásit v prohlášení zákonného zástupce.
 

CENA: 750 Kč

Tábor je spolufinancován v rámci projektu EU. Program a náplň tábora je zcela zdarma. Uvedená cena odpovídá nákladům za stravování na celý týden (pitný režim, 2x svačina, 1x oběd). Účast je možná i bez stravování (v případě zájmu o tuto variantu nás kontaktujte).

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na e-mailu ivana.rosikova@krouzky.cz
 

Storno podmínky

Storno poplatek při odhlášení dítěte z tábora před jeho zahájením činí z celkové ceny tábora:

  • do 15 ti dnů před zahájením tábora, poplatek neúčtujeme
  • 15 až 6 dnů poplatek 50% Kč
  • 5 a méně dnů poplatek 100% Kč

V případě, že za odhlášené dítě seženete náhradníka, je výše storno poplatku 100 Kč.

V případě odhlášení z důvodu nemoci nebo karantény 3 a více dnů před zahájením tábora není účtován storno poplatek, při odhlášení 2 a méně dnů před zahájením tábora je účtován storno poplatek ve výši 50% Kč. Odhlášení z tábora z důvodu nemoci či karantény je třeba doložit věrohodným způsobem, tj. lékařskou zprávou.