Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Hledá se superhrdina

Letní kroužkovej příměšťák

Pozor!
Hledá se superhrdina!  Na našem příměšťáku zažiješ nezapomenutelný týden plný dobrodružství, které je určeno všem dětem ve věku od 6 do 12 let.
Téma tábora je extrémně napínavé: každý den se děti vydají na dobrodružnou misi s cílem najít tajemného, ale známého superhrdinu/ superhrdinku, a to pomocí různých tematických indicií. Celý tábor se odehrává venku, kde děti rozvíjejí svou kreativitu, týmovou spolupráci a fyzickou aktivitu, zatímco hledají stopu po superhrdinovi v srdci Štěnovic.
Každý den hledáme nového superhrdinu/superhrdinku, kterého zná každý z nejoblíbenějších seriálů a filmů! Každý den začíná novým příběhem s novým superhrdinou!

Adresa: Čižická 344, Štěnovice 332 09
Kdy: 5. 8. - 9. 8. 2024
Vedoucí tábora: Andrea Jančaříková 

STRAVOVÁNÍ:
V ceně tábora jsou po celou dobu zajištěny dvě svačiny (dopolední a odpolední) a oběd a celodenní pitný režim (prosíme jen o zajištění láhve). Případné alergie nebo diety je nutné nahlásit v prohlášení zákonného zástupce.

Harmonogram tábora:

  • 7:30 – 8:30 příchod dětí na místo srazu
  • 8:30 – 11:45 dopolední program (tajemné indicie o superhrdinovi – celotáborová hra, expozice, venkovní aktivity)
  • 11:45 – 12:30 oběd
  • 12:30 – 13:30 polední klid
  • 13:30 – 16:00 odpolední program (Dokážeme nalézt superhrdinu? – celotáborová hra, venkovní aktivity)
  • 16:00 – 16:30 odchod dětí domů (možnost vyzvednutí na místě srazu)

V případě potřeby je možné si dítě vyzvednou dříve, program se odehrává z velké části na uvedené adrese a v přilehlém okolí, Veškeré konkrétní informace budou rodičům zaslány v druhé polovině měsíce července.

CENA: 750 Kč*
Tábor je spolufinancován v rámci projektu EU. Program a náplň tábora je zcela zdarma Uvedená cena odpovídá nákladům za stravování na celý týden (pitný režim, 2x svačina, 1x oběd). Účast je možná i bez stravování (v případě zájmu o tuto variantu nás kontaktujte).
 

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na e-mailu ivana.rosikova@krouzky.cz
 
Storno podmínky
Storno poplatek při odhlášení dítěte z tábora před jeho zahájením činí z celkové ceny tábora:
•    do 15 ti dnů před zahájením tábora, poplatek neúčtujeme
•    15 až 6 dnů poplatek 50% Kč
•    5 a méně dnů poplatek 100% Kč
V případě, že za odhlášené dítě seženete náhradníka, je výše storno poplatku 100 Kč.
V případě odhlášení z důvodu nemoci nebo karantény 3 a více dnů před zahájením tábora není účtován storno poplatek, při odhlášení 2 a méně dnů před zahájením tábora je účtován storno poplatek ve výši 50% Kč. Odhlášení z tábora z důvodu nemoci či karantény je třeba doložit věrohodným způsobem, tj. lékařskou zprávou.