Chybela mi zkusenost lektorek s malymi detmi. Nebylo idealni,ze ti,co prisli uz v pul osme cekali pred budovou(a to byla docela kosa ten tyden)a jen koukali,lektorky si s nimi ani nepovidaly…Myslim,ze kdyby je hned zabavily nejakou hrou,pexesem,proste jen zajmem,tak by to louceni s rodici bylo snazsi. Take me mrzelo,ze si z toho nic neodnesli-zadnou ulovenou nakreslenou lodicku,zadnou basnicku nebo obrazek. A asi bych priste dosala lektorkam vic odvahy nebat se mrknout na altualni radar a odvazit se s detmi ven i za mensiho destiku (ony by to zvladly!). Holky byly jinak sympaticke a dobre komunikovaly.