Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Vernisáž výstavy – poděkování a fotogalerie

Ve čtvrtek 9. května se v prostorách Magistrátu hlavního města Prahy konala slavností vernisáž naší kroužkové výstavy na téma Kouzelný vesmír (kresby a malby) a Svět řek, moří a oceánů (keramické práce). Do výstavy byly zapojeny úplně všechny práce kroužkových dětí, které se zapojily do naší Tvořivé soutěže.

Vernisáže se mj. zúčastnily také děti ze ZŠ Chodovická a jejich skvělá paní učitelka p. Vlčková. Děti, paní učitelka i doprovod se poté za odměnu vydali na VIP prohlídku Staroměstské radnice s průvodcem. Nahlédli do historických místností budovy, prozkoumali tajemné sklepení a také odvážně vystoupali na věž. Sladkou tečkou na závěr byl kopeček výborné zmrzliny.

Kompletní fotogalerii najdete ZDE.

Srdečně děkujeme všem účastníkům vernisáže za to, že si udělali chvilku a přišli podpořit mladé a nadšené umělce z Kroužků. Dále pak poděkování patří partnerům výstavy (Magistrát hl. města Prahy, Letiště Praha, Angelato, Koh-i-noor, Marie Claire a Seventh generation), díky kterým si výherci odnesou domů krásné ceny. A nechyběla ani Praha TV s kamerou - na jejich milou reportáž se můžete podívat ZDE.

O výstavě:

Keramická výstava se konala na Staroměstské radnici v galerii Presidium do 12. května 2019.

Kresby a malby jsou stále k vidění na chodbě v přízemí Magistrátu HMP až do 31. května 2019 (po – čt od 08:00 do 18:00, pá od 08:00 do 16:00).

Vaše Kroužky

Více fotografií