Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

V GRÉBOVCE SE SLAVÍ DEN RODINY - KROUŽKY BUDOU U TOHO!

Každoročně připadá na 15. května Mezinárodní den rodiny. Tento den je velmi významný, především pro společnost, jelikož:

  • Rodina je základem celé společnosti a je velmi důležitá pro výchovu budoucích generací.
  • Rodina je zázemí, kam se můžeme vždy bezpečně vrátit a je také velmi křehkým a cenným darem, který není samozřejmostí.
  • Rodina je silné pouto, soubor bezpodmínečné lásky, továrna k budování důvěry, naleziště pevných vztahů, pomocné ruky a záchranné sítě.

Tip na víkend – Den rodiny 2019

My pro vás máme skvělý tip, jak příjemně strávit sobotní den. Oslavit společně tento významný den totiž můžete 18. května v pražském parku Grébovka (Havlíčkovy sady). Od dopoledních hodin se zde bude konat skvělá akce nazvaná, jak jinak než Den rodiny. Pořádá ji obecně prospěšná společnost Women for Women, která pomáhá především samoživitelům, kteří se ocitli v tíživé životní situaci.

Nám je velkou ctí, že se Kroužky mohou stát součástí smysluplné akce jako je právě Den rodiny v Grébovce. A to především proto, že také podporujeme rodiny - ať už pořádáním volnočasových kroužků ve školách nebo pořádáním rodinných akcí v Kroužkách nad Moníncem - a moc dobře víme, že dětem je s mámou a tátou nejlépe!

Na co se můžete v Grébovce těšit?

Sportovní aktivity, zábava, atrakce, hudba, kouzelníci a také naše kroužky. V nabitém programu (09:30 – 20:00 hod) si přijde na své úplně každý člen rodiny. Děti se mohou zastavit u našeho kroužkového stánku, kde si mohou vyzkoušet naprogramovat robota v rámci kroužku Robotika s legem nebo se dozví, co musí umět a znát každý pravý Zálesák. Chybět pak nesmí ani mini zoo s domácími zvířaty, jízdy na koních, nafukovací fotbalové hřiště, odpočinkový a zkrášlovací koutek (nejen) pro maminky či stánky s jídlem a drobnými dárky.

Na podiu se během dne vystřídá hned několik známých tváří české hudební scény. Vystoupí například kapela Eddie Stoilow, Pavel Callta, Vojta D, Argema, Anna Julie Slováčková nebo Mína. Ty nejmenší návštěvníky roztančí známá písničkářka Míša Růžičková a sportovní fanoušci se mohou inspirovat během freestyle vystoupení fotbalové akademie League5. Vstup na akci i všechny atrakce je zcela zdarma!

Všichni jste srdečně zváni a těšíme se na vás a vaše děti u našeho „duhového“ stánku.

Vaše Kroužky