V neděli 8. dubna proběhla v hale TJ Pankrác naše tradiční Kroužkovaná taneční soutěž.
V disciplínách Aerobiku a moderního tance a Hip Hopu a moderního tance vystoupily děti v jednotlivých kategoriích v rámci formací, jednotlivců a duet.
Děti, lektoři a také diváci se společně postarali o pravou taneční atmosféru a náš organizační tým se z této atmosféry ještě stále nepřestal radovat :-)
A jak celá soutěž dopadla?
MATEŘSKÉ ŠKOLY - 1. místo:
MŠ Pštrossova – lektorka Bára Čížkovská
MŠ Konstantinova – lektorka Lucka Rudolecká
MŠ Jahodnice – lektorka Petra Smolová
MŠ Na Zbořenci – lektorka Petra Smolová
MŠ Havaj – lektorka Barbara Čapková
MŠ Josefínka a Vendelínek – lektorka Barbara Čapková
MŠ Tuchorazská – lektorka Barbara Čapková
MŠ Petra Strozziho – lektorka Denisa Paulusová
MŠ Vlachova – lektorka Jana Skoumalová
MŠ Jažlovická – lektorka Renata Topolová
MŠ Sázavská – lektorka Míša Hadravová
............aneb to prostě nešlo jinak a všichni si odnesli zlatou medaili! :o)
ZÁKLADNÍ ŠKOLY
AEROBIK - 1. kategorie – formace
1. ZŠ Chýně – lektorka Lucie Vanková
2. ZŠ Radlická – lektorka Hanka Pilátová
3. ZŠ Gutova – lektorka Denisa Paulusová
AEROBIK - 1. kategorie – jednotlivci
1. Nicol Michalová – ZŠ Průhonice
AEROBIK - 2. kategorie – formace
1. ZŠ Sluhy – lektorka Maruška Žovincová
2. ZŠ Jakutská – lektorka Denisa Paulusová
3. ZŠ Na Smetance – lektorka Katka Šádková
AEROBIK - 2. kategorie – jednotlivci
1. Kristýna Nečasová – ZŠ Zárubova
2. Lucie Veringerová – ZŠ Průhonice
3. Tereza Dlouhá – ZŠ Na Smetance
HIP HOP – 1. kategorie – formace
1. ZŠ Nad Přehradou – lektorka Lucka Zehlerová
2. ZŠ Štěrboholy – lektorka Maruška Veselkova
3. ZŠ EDEN – lektorka Lucka Svobodová
HIP HOP – 1. kategorie – jednotlivci
1. Magdaléna Triebová – ZŠ Štěrboholy
2. Kathrin Thalaha Gamage – ZŠ Kavčí hory
3. Sarah Beatrice Hunterová – ZŠ Štěrboholy
HIP HOP – 2. kategorie – formace
1. ZŠ Mendíků – lektorka Kristýna Blažková
2. ZŠ Špitálská – lektorka Anežka Dědková
3. ZŠ Karla Čapka – lektorka Lucka Tomanová
HIP HOP – 2. kategorie – jednotlivci
1. Mikuláš Chovanec – ZŠ Pošepného náměstí
HIP HOP – 2. kategorie – dua
1. Tereza Mašková & Adéla Pecharová – ZŠ Jakutská
2. Eliška Kořenková & Klára Langová – ZŠ Břečťanova
Gratulujeme všem ke krásnému umístění, ale také k samotné účasti na soutěži....jste pro nás vítězové všichni!
Celý organizační tým KROUŽKY