Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Tanec a Florbal - sportovní víkend s Kroužky!

Tradice se přece mají dodržovat! A proto i letos pořádáme pro všechny naše nadané kroužkové děti jejich oblíbené akce – Taneční soutěž a Florbalový turnaj! Obě akce se uskuteční během jednoho jediného víkendu 6. – 7. 4.

Místo konání akcí: sportovní hala TJ Pankrác

Sobota plná tanečních kreací

  • Naše oblíbená Taneční soutěž se uskuteční v sobotu 6. dubna ve sportovní hale TJ Pankrác od 08:30 do 17:40. Naše pozvání přijalo několik VIP hostů!
     
  • Velkou inspirací pro naše soutěžící bude stepařské vystoupení Tanečního studia Andrea. Jeho zástupce Dominik Budlovský - mistr světa ve stepu - usedne mezi porotce a dokonce i vystoupí, stejně tak jeho svěřenci: dvanáctiletý Matěj Němec několikanásobný mistr republiky a vicemistr Evropy ve stepu - a jeho taneční parťák Brandon Kučera.

V neděli budou padat góly

  • Velkolepý Florbalový turnaj je v plánu na neděli 7. dubna taktéž ve sportovní hale Tj Pankrác. První zápas bude odpískán v 09:00.

Podrobnější informace – včetně časového harmonogramu - zveřejníme zde na webu a našem Facebooku do konce března.

Moc se těšíme na všechny soutěžící, hráče, jejich rodiny a fanoušky. Pojďme si to všichni společně pořádně užít! Není přeci důležité vyhrát, ale zúčastnit se a společně si užít, co nás moc baví! :)

Organizační tým Kroužky

Více fotografií