Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Novinky pro školní rok 2022/2023

Fotbalovou akademii nekončíme. Pro letošní školní rok jsme naši nabídku rozšířili o řadu dalších kroužků.

ZÁKLADY KOMIKSU

Máte doma malého milovníka komiksů? Pak kroužek Základy komiksu je ten pravý! Děti se nejdříve seznámí se základy kresby a stylizace a postupně přejdou k samotné tvorbě komiksu. Postupně si vytvoří vlastního komiksového hrdinu, a nakonec si vyzkouší základy animace. 

Kompletní informace zde.

TVOŘENÍ S 3D TISKEM

Nabízíme horkou novinku v podobě kroužku Tvoření s 3D tiskem. Kroužek je zaměřený na tvůrčí práci, kdy se účastníci naučí převést svou představu do hmotné, reálné podoby pomocí modelování 3D objektů a jejich následného tisku na 3D tiskárně. Kroužek se snaží skloubit práci na PC spolu s manuální zručností a využitím výtvarných technik a jednoduchých řemeslných postupů. Děti ve spolupráci s lektory vytváří dekorativní nebo užitné 3D předměty, prohlubují si logické myšlení, ale pracují také na své pečlivosti a trpělivosti. 

Kompletní informace zde.

PROGRAMOVÁNÍ

Jsou Vaše děti fanoušky počítačových her? A víte, že naučit se vytvořit takovou hru může být vcelku jednoduché? Přesvědčí Vás o tom náš nový kroužek Programování, kde se děti naučí využívat program Scratch pro práci s obrazem, zvukem a uplatní vlastní fantazii a kreativitu. Vytvoří si např. vlastní hru, kterou mohou představit kamarádům, příbuzným nebo se naučí využívat klávesnici jako hudebního nástroje. Kroužek je určen pro děti, které zvládají základní uživatelské programy a jeho obsah, náročnost a tempo přizpůsobujeme potřebám a možnostem každé skupiny.

Kompletní informace zde.

FRISBEE

Věděli jste, že Frisbee není jen název pro létající talíř, ale oficiální kolektivní sport s jasně danými pravidly? Rádi Vás tento netradiční sport naučíme. Frisbee je kolektivní, bezkontaktní, týmový sport, který hrají ve smíšených družstvech kluci i holky dohromady. Hra se standardně hraje bez rozhodčích, proto klademe velký důraz na týmové fair-play. 

Kompletní informace zde.

FITNESS

Mají Vaše děti neustále plno energie a rádi byste jim dopřáli opravdové vyžití? Kroužek Fitness nabízí komplexní pohybovou průpravu. Děti si zábavnou formou s využitím své vlastní váhy i některých cvičebních pomůcek zlepší koordinaci těla, obratnost a vytrvalost. Velký důraz klademe na individuální potřeby všech dětí, zejména jejich zlepšení v oblíbených sportovních aktivitách.

Kompletní informace zde.

UFOBAL

Už vás omrzely tradiční sporty? Chcete zkusit něco neokoukaného? Ufobal je méně známý netradiční sport, o to více Vás však bude bavit! Vychází z pravidel házené a hraje se s létajícím talířem, který se podobá talíři na frisbee. Ovšem ufo je menší a měkčí. Cílem hry je dopravit talíř do branky protivníka.

Kompletní informace zde.