Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Podzimní tábor v Plzni

Podzimní olympijské hry ve Štěnovicích

Cena: 1 250 Kč, určeno pro děti ZŠ, věková kategorie od 6 let do 12 let.

Cílem tohoto tábora budou dva dny plných her, dobrodružství a zážitků, ale zároveň zde bude i snaha probudit v dětech zájem učit se něčemu novému. Protože, když se děti správně motivují, dokážou ledacos. Zábavnou a přirozenou formou se jim ukáže cesta, jak sportovat nejen pro výsledky, ale také pro radost, zdraví a dobrou náladu! :-)

Téma tábora je zaměřena na olympijské hry, kde si účastníci na vlastní kůži vyzkouší různé disciplíny (Štafeta X*100 metrů , hod na cíl, gymnastiku , hod daleký, běh přes překážky, fotbal, turnaj ve vybíjené, letní biatlon apod), a to i zcela netradiční (lukostřelbu, týmový tanec, dovednostní pětiboj, letní biatlon apod). Zažijí i zahajovací ceremoniál, bude zde vytvořena i hudební kulisa, olympijský oheň.

Soutěžící budou mít tak opravdový pocit, že jsou na Olympijských hrách.

Adresa: Čižická 344, Štěnovice 332 09

STRAVOVÁNÍ:

V ceně tábora jsou zajištěny dvě svačiny (dopolední a odpolední) a oběd a celodenní pitý režim (prosíme jen o zajištění láhve). Případné alergie nebo diety je nutné nahlásit v prohlášení zákonného zástupce.

HARMONOGRAM DNE:

  • 7:30 – 8:30 Příchod dětí.
  • 8:00 – 11:30 dopolední program
  • 11:30 – 12:00 oběd
  • 12:00 – 13:00 odpočinková činnost, polední klid
  • 13:00 – 16:00 odpolední program
  • 16:00 – 16:30 odchod domů (vyzvedávání dětí)

V případě potřeby je možné si dítě vyzvednou dříve, program se odehrává z velké části na uvedené adrese a v přilehlém okolí, Veškeré konkrétní informace budou rodičům zaslány v průběhu měsíce října.

Vedoucí tábora: Ivana Rosíková, Dominik Síbr

Podzimní tábor v Plzni