Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Novinka v Kroužkách nad Moníncem - Přežití apokalypsy

Skvělé zprávy pro malé i velké táborníky. V termínu 4. - 11. 7. nově pořádáme v našem akreálu Kroužků nad Moníncem speciální tábor za podpory Červeného kříže a členů složek IZS. Pobytový tábor nese název PŘEŽITÍ APOKALYPSY a je určen pro děti od 6 do 16 let.

Děti se zhostí rolí členů integrovaných záchranných složek našeho kempu. Jako zdravotníci, záchranáři, hasiči, policisté nebo vojáci si budou hravě osvojovat nové znalosti a procvičovat své dovednosti v oblasti první pomoci, anatomie, záchranářství, požární ochrany a ochrany obyvatelstva.

Krom běžných aktivit jako je táborák, diskotéka nebo stezka odvahy, si táborníci vyzkouší přežití, orientaci a pohyb v přírodě, střelbu z luku i pušeka jiné zálesácké činnosti.
 

Hlavním vedoucím tohoto tábora je Karel Dvořák , který již několik et vede zájmové dětské kroužky se zaměřením na zdravotníky, záchranáře, zálesáky, branné a sportovní střelce.

Je trenér mládeže sportovně střeleckého klubu a vede skupinu mládeže Českého červeného kříže, kde působí i jako zdravotník a instruktor pro dospělé