Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Kroužkový letní tábor pro starší děti

Máte dítě ve věku 15 – 17 let a nevíte, jak ho přes léto zabavit? Pak máme pro Vás skvělé zprávy! Kroužky nad Moníncem letos pořádají v termínu od 13. do 27. 7. 2019 letní tábor pro starší děti v tomto věku.

Celý tábor bude uzpůsoben věku dětí – posunutá večerka, volnější program, více času stráveného v přírodě a venku, zajímavé hry i zaměření šitá na míru.

Velmi zajímavou a můžeme říci, že i nejdůležitější částí tohoto tábora je to, že si děti vyzkouší na vlastní kůži roli táborového vedoucího. Jeden den budou pomáhat u oddílů s vedením dětí, vymýšlet pro ně zábavný program a stanou se součástí celotáborové hry (v tomto termínu na téma Svět Mimoňů) z „té druhé strany“ – tedy z role spoluorganizátora!

Díky těmto zkušenostem si děti osvojí nebo zdokonalí různé dovednosti (spolupráce s mladšími táborníky, mluvení „na veřejnosti“ atp.), které se jim do budoucna budou zajisté hodit.

Tábor povede Martin Šafránek – velmi zkušený organizátor táborů tohoto zaměření a zároveň náš manažer Kroužků nad Moníncem. V případě zájmu či dotazů ho neváhejte kontaktovat na emailu: martin.safranek@krouzky.cz.

Dítě můžete přihlásit ZDE, stačí v přihlášce zvolit zaměření ADOŘI.

Moc se těšíme na nové táborníky, kteří se mohou postupem času stát součástí naší kroužkové-táborové party vedoucích!

Vaše Kroužky nad Moníncem