Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Výuka kroužků v době pandemie

AKTUÁLNĚ

8. 4. 2021 - Aktuální nařízení vlády ČR nepovoluje od 12. dubna 2021 prezenční výuku kroužků. Naše kroužky tedy i nadále pokračují v online režimu.
V případě některých kroužků se již lze přihlašovat na 2. pololetí (v sekci Přihláška na kroužek), které bude též v online formě. Jakmile to bude možné, vrátíme se k prezenční výuce.
 

29. 3. 2021 - O státních svátcích, v pátek 2. 4. 2021 a v pondělí 5. 4. 2021, online výuka kroužků nepoběží.
 

27. 2. 2021 - Na základě aktuálního nařízení vlády ČR pozastavujeme svou činnost ve všech mateřských školách do odvolání (platí pro všechny pobočky). Online lekce pro ZŠ probíhají i nadále beze změny.
 

PRAHA a STŘEDNÍ ČECHY

  •  - Probíhá online výuka všech kroužků.

PLZEŇ

  •  - Probíhá online výuka všech kroužků.

BRNO a ZLÍN

  •  - Probíhá online výuka těchto kroužků: ZŠ Novoměstská – Hip Hop a Street Dance, ZŠ Moravany - Hip Hop a Street Dance (17 – 18hod; 18 – 19hod); ZŠ Jana Broskvy - Hip Hop a Street Dance (15.15 - 16.15 hod; 16.30 – 17.30hod); ZŠ Hroznová – hra na flétnu, AJ;  ZŠ Janouškova – hra na flétnu; ZŠ Šlapanice - Hip Hop a Street Dance (úterý; čtvrtek); ZŠ Troubsko – AJ; ZŠ Horní – AJ. V ostatních školách pozastavujeme svou činnost do odvolání.

OSTRAVA

  •  - Probíhá online výuka kroužku Hip Hop a Street Dance na ZŠ VRCHLICKÉHO a ZŠ BARTOVICKÁV ostatních ZŠ pozastavujeme svou činnost do odvolání.

OLOMOUC

  • ZŠ - Probíhá online výuka těchto kroužků: Flétna – ZŠ TĚŠETICE,  Aerobic – ZŠ SKRBEŇ, Moderní tanec – ZŠ NÁVES OLOMOUC, Moderní tanec – ZŠ HOLEČKOVA OLOMOUCV ostatních ZŠ pozastavujeme svou činnost do odvolání.

VÝCHODNÍ ČECHY

  • ZŠ - Probíhá online výuka těchto kroužků: IT a Angličtina (včetně Klubu komunikace) napříč partnerskými školami. Ostatní obory pozastaveny do odvolání.

 

 

ONLINE VÝUKA

Jak se k online výuce přihlásit?
Od našich lektorů obdržíte do emailu, pod kterým jste přihlásili vaše děti, pozvánku k připojení na schůzku v Microsoft Teams. Program není třeba mít nainstalovaný, stačí jen kliknout na odkaz v emailu a tím se jednoduše připojíte.

Kdy se kroužky budou konat?
Jsme si vědomi toho, že mladší děti docházejí do školy, proto budou všechny naše kroužky startovat v 17 hodin, aby se jich mohly účastnit všechny děti.

Pevně věříme, že budeme moci svou činnost plně obnovit co nejdříve. Těšíme se, až budeme moci s vašimi dětmi zůstat po škole.