Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Kroužky na křídlech naděje 2020

Oblíbená tradiční akce naší kroužkové pobočky z východních Čech s názvem KROUŽKY NA KŘÍDLECH NADĚJE, se letos kvůli aktuálním nařízením vlády bohužel musela zrušit.

Konat se měla 31. května na Příhrádku, v blízkosti Zámku Pardubice. Odborným garanten byl i pro letošní ročník MUDr. Vít Ulrych a hlavními partnery společnost AVON a Aliance žen s rakovinou prsu (projekt Bellis).

I když je akce pro letošek zrušená, rozhodli jsme se, že onkologickým pacientům i tak pomůžeme - jen trochu jinak.

Křídla naděje vždy upozorňují na důslednou prevenci, která jako jediná může včas odhalit rizika nádorového onemocnění. „Každoročně se snažíme posilovat podvědomí, které nás nutí pečovat o své zdraví, abychom tu byly my mámy zdravé a šťastné pro své děti, protože to je to nejvíc, co si vlastně ty naše děti přejí,“ řekla ředitelka společnosti KROUŽKY východní Čechy.

 

Jak můžete letos pomoci?

Tradiční pražský AVON pochod je aktuálně přesunut na podzim 2020 (přesné datum zatím není známo).

Už nyní však na podporu onkologických pacientů lze zakoupit charitativní AVON tričko na podporu boje za zdravá prsa. Letos módní trička navrhla dvojice známých blogerek A Cup of Style.

Přátelé KROUŽKŮ se mohou pro AVON tričko zastavit v kanceláři KROUŽKŮ ve východních Čechách na adrese Klášterní 54, Pardubice (EU Spolkový dům, 3. patro). Nebo si o něj napsat na email: vychodni.cechy@krouzky.cz.

Ke koupi u nás budou dámská, pánská i dětská trička.

KROUŽKY pak pošlou 100% z částky za tričko na transparentní účet za zdravá prsa.

Děkujeme, že s námi pomáháte!

Galerie