Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Kroužková podívaná ve Žlutých lázních

Včera jsme zakončili kroužkový rok ve velkém stylu. Ve Žlutých lázních se konal již 24. ročník Kroužkované podívané, oblíbené akce se skvělou atmosférou.

Malí tanečníci, herci a muzikanti z našich kroužků si na tento den připravili svá báječná vystoupení. Na pódiu jste mohli vidět propracované choreografie, skvělé kostýmy a plno energie a emocí. Účinkující se nebáli předvést třeba i hvězdy a přemety.

Ani výtvarníci nezaháleli, ti si pro nás nachystali krásnou výstavu na téma podmořský svět. Některé medúzy a chobotnice bychom nerozpoznali od těch živých!

Akcí nás doprovázela moderátorka Jana Rychterová, která si střihla i pěvecké sólo. Další hudební vložku měla v režii pedagožka z naší Základní umělecké školy Flow Eliška Tunková alias ELLY. Zazpívala nám svou píseň Are you there, jež 6x vyhrála první místo v hitparádě Evropy 2. Obě dámy nás naprosto dostaly svým hlasem.

Nechybělo ani sportovní stanoviště, vědecké pokusy a tvořivá dílnička.

Moc děkujeme lektorům, rodičům, prarodičům a všem, kdo přišel děti podpořit a v neposlední řadě našim sponzorům Cocacola,Terezia Company a hračkářství Pompo.

Galerie

Více fotografií