Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Kariérní festival Za KariérOU

Vedoucí naší ostravské pobočky Markét se společně se 2 lektorkami zúčastnila celodenní akce Za KariérOU, kariérního festivalu s širokou nabídkou pracovních pozic a možnosti praxí nejen pro studenty Ostravské Univerzity.

Za celý den se u nás zastavilo více než stovka studentů, kteří projevili zájem o práci lektora v našem týmu. Bylo nám ctí poslouchat jejich příběhy a zkušenosti s dětmi, které nám sdíleli s takovým nadšením. Někteří z nich už měli zkušenosti s vedením kroužků nebo doučováním, zatímco jinli úplní začátečníci, ale všichni měli jedno společné - lásku k práci s dětmi a touhu rozvíjet jejich dovednosti a znalosti.

Na konci akce jsme se dozvěděli, že nás studenti vybrali jako třetí nejlepší stánek na veletrhu. Tento úspěch nás naplnil hrdostí a vděčností za všechny ty úžasné lidi, které jsme měli možnost potkat a s nimiž jsme se bavili o naší práci. Je to pro nás obrovská motivace do budoucna a zároveň důkaz, že naše nabídka kroužků pro děti má smysl a je pro studenty atraktivní.

Za KariérOU byla skutečně nezapomenutelná akce, která nám přinesla spoustu nových zážitků, inspirace a přátelství. Těšíme se na další ročníky, kde budeme opět hledat nadšené lektory pro naše kroužky. Děkujeme všem, kdo se podíleli na organizaci a samozřejmě i studentům, kteří nás navštívili a sdíleli s námi své zkušenosti a sny.

Galerie