Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Jarní tvoření na Staroměstském náměstí

Dva víkendy v dubnu jsme strávili tvořením na Staroměstském náměstí

Když se řekne duben, mnozí z nás si představí rozkvetlou přírodu, jarní slunce a samozřejmě velikonoční svátky. A právě v tomto krásném období jsme se rozhodli uspořádat tvořivý stánek pro děti na Staroměstském náměstí. Bylo to během dvou víkendů - 7. a 8. dubna a 15. a 16. dubna.

Naše tvořivé dílny byly plné barev, veselí a kreativity. Děti si mohly vyrobit nejrůznější velikonoční dekorace, jako třeba roztomilé slepičky na špejli nebo barevná vajíčka. Tyto originální výtvory pak mohly zdobit jejich domovy a přivítat tak jaro v plné kráse.

Průběh akce byl naprosto skvělý! Děti i rodiče se bavili, smáli a tvořili společně. Každý den zavítalo k našemu stánku spoustu malých i velkých návštěvníků, kteří odcházeli s úsměvem na tváři a krásnými díly v rukou. Bylo nádherné vidět, jak se z jednoduchých materiálů a trochy fantazie stávají malá umělecká díla.

Moc děkujeme našim báječným lektorům Adélce, Petrovi, Martině a Lucce, kteří tvořivou dílničku vedli, všem, co se zastavili si něco vyrobit nebo malé umělce podpořit a v neposlední řadě děkujeme hračkářství Pompo a Trhy Praha, díky kterým jsme mohli akci uspořádat.

Více fotografií