Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Jarní prázdniny 2023 aneb Záhada ztracené lyže

Místo: RS Kroužky nad Moníncem, Ounuz 12 | Věk: 7–12 let | Cena: 8 790 Kč

Termíny:  

  • 4. 2. – 11. 2. 2023
  • 11. 3.  – 18. 3. 2023

HLEDÁTE PROGRAM NA JARNÍ PRÁZDNINY?

Čeká vás týden volna a rádi byste zažili něco jiného než klasickou dovolenou s rodiči na chatě? Zároveň jste přímo milovníci zimních radovánek a sníh za kapucí vás rozhodně nerozhází? Co třeba vyjet s partou kluků a holek k nám „na kopec“. Naučíš se ovládnout své lyže, postavit iglú, neztratit se v lese a tak trochu se postarat sám o sebe.

O ČEM ZÁHADA ZTRACENÉ LYŽE JE?

Osm dní v přírodě i na zasněženém svahu. Dopoledne probíhá výcvik pro lyžaře a snowboarďáky s licencovanými instruktory skiareálu Monínec po obědě se z nás stane detektivní kancelář a budeme pátrat po již několikáté ztracené lyži v našem středisku, tentokrát po lyži významného vynálezce, že by byl v lyži ukryt nějaký patent? Uvidíme…

CO TI TO DÁ?

Lyžařské nebo snowbordové dovednosti. Naučíme tě obout do lyží, správné držení těla, sjet v pluhu kopec, cárvový nebo smýkavý oblouk, bezpečnost.

Přátelství. Budeme ten pravý tým; mnohá táborová přátelství vydrží po celý život.

Zpomalení z běžného dne. Nebudeme nikam pospíchat, hnát se za výsledkem, u nás se nesoutěží, veškeré aktivity jsou zaměřené na kooperaci a příjemnou atmosféru.

Budeš sám sebou. Skupina ti nabízí bezpečné prostředí, nikdo tě nebude znát, není třeba „na něco si hrát“, naučíš se mít se rád takový, jaký jsi, za své chování se naučíš nést odpovědnost. U nás se ve skupině cítí každý bezpečně.

CO BYS JEŠTĚ POTŘEBOVAL VĚDĚT?

Jaký je harmonogram 8denního tábora?

1. den:   Sraz u autobusu ve 13:30. Příjezd v odpoledních hodinách (začínáme večeří), ubytování, zahájení celotáborové hry, seznamovací aktivity.

2. den   Dopolední lyžařský výcvik ve skiareálu Monínec; týmové kooperativní aktivity na získání indicií k případu, odhalujeme okolnosti a prohledáváme místo činu.

3. den   Dopolední lyžařský výcvik ve skiareálu Monínec; týmové aktivity po stopách zločinců, večerní venkovní hra.

4. den   Dopolední lyžařský výcvik ve skiareálu Monínec; případ není tak jasný, jak zpočátku vypadal, bude nutné využít síly a odvahy každého z nás, čekají nás strategické hry v zasněženém údolí.

5. den   Odpočinkový den, ráno vstáváme o něco později, dopoledne zařazujeme tvořivé aktivity v jídelně nebo herně, odpoledne pokračujeme v celotáborové hře – rozuzlení celého případu jsme již blízko.

6. den   Dopolední lyžařský výcvik ve skiareálu Monínec, logické a taktické hry, večerní táborák.

7. den   Dopolední lyžařský výcvik ve skiareálu Monínec, zakončení celotáborové hry, vyřešení detektivního případu, dopadení zločinců.

8. den   Odjezd (končíme snídaní) do Prahy, plánovaný příjezd ve 12:30.

Kde budeme ubytovaní?

Bydlet budeme v bylinkové ubytovně Mařenka v RS Kroužky nad Moníncem. Děti jsou ubytováni na pokojích po 4, chlapci a dívky zvlášť. Ubytování má společné sociální zařízení, společenskou místnost, jídelnu, tělocvičnu i rozlehlé venkovní prostory.

Jak je zajištěna doprava?

Doprava do RS Kroužky nad Moníncem a zpět je pro zájemce zajištěna z Prahy. V přihlášce je nutné uvést, zda máte o tuto službu zájem. Dále je možné dopravit dítě přímo do tábořiště osobně.

ODJEZD NA TÁBOR AUTOBUSEM je v sobotu (4. 2. nebo 11. 3. dle zvoleného turnusu) ve 14:00 hodin z parkoviště na ul. Výstavní, Praha 11, Háje, u FC Háje, GPS: 50.03505, 14.53471, (vedle čerpací stanice Shell), konečná MHD Jižní Město, BUS linky č. 136, 154, 170, 213, a metra trasy C – Háje. Prosím o příchod o cca 30 minut dříve.

PŘEVZETÍ INDIVIDUÁLNĚ DOPRAVENÝCH, ve 15:30 – 16:30 h. na tábořišti Kroužky nad Moníncem, Jihočeský kraj, okres Tábor, pošta Jistebnice 39133, kú. Cunkov, část obce Ounuz 12, GPS: 49.54178, 14.50258.

PŘEDÁNÍ RODIČŮM k přepravě domů na tábořišti Kroužky nad Moníncem následující sobotu mezi 9:30 – 10:00 h.

PŘÍJEZD DĚTÍ Z TÁBORA (Výstavní, pod BČS Shell) následující sobotu mezi 11:15 až 12:00 hodin. 

Společná doprava není zahrnuta v ceně (připlatek 200 Kč).

Jak dlouho budou děti lyžovat?

Dopolední lyžování je v délce 3 hodin, od 9:00 do 12:00.

Co když nemáme lyžařské vybavení?

Kompletní vybavení vám zapůjčíme za příplatek 1000 Kč přímo ve skiareálu (je nutné dopředu uvést velikost chodidla, váhu a výšku dítěte.

Co když nebude sníh?

Taková situace nenastane, ve skiareálu je speciální zasněžovací technika snowfactory, sníh neroztaje i při teplotě 15 stupňů.

Co je potřeba odevzdat při předání dítěte na tábor?

Ostatní dokumenty (GDPR, Táborový řád a storno podmínky aj.) ZDE

V případě zrušení tábora ze strany pořadatele v souvislosti s vládními omezeními pro pořádání táborů, 100% garance vrácení platby.

CENA: 8 790 Kč

Cena zahrnuje: ubytování s plnou penzí (strava 5x denně včetně pitného režimu), 5 dnů lyžování ve skiareálu Monínec, instruktory lyžování a snowboardingu, dopravu na sjezdovku autobusem, volnočasový program, pedagogický dozor během pobytu, odměny

Cena nezahrnuje: dopravu z Prahy tam a zpět (+ 200 Kč); úrazové pojištění; lyžařská a snowboardová výstroj. Můžeme zajistit vypůjčení vybavení pro Vaše dítě v půjčovně skiareálu Monínec.

Ceny zapůjčení vybavení (lyže/snowboard, boty, helma, brýle, hůlky): 1000 Kč/pobyt. Pokud máte zájem o zapůjčení, při přihlašování prosíme, vyberte možnost výcviku se zapůjčením vybavení. Do poznámky uveďte údaje potřebné k zajištění zapůjčení - příjmení a jméno dítěte, výška, váha, velikost boty.

Přihlášení