Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

PROTOŽE SPORT NÁS PROSTĚ BAVÍ

Oznamujeme vám parádní novinu: sportovním parťákem se od nového školního roku stává právě DECATHLON.

KROUŽKY a DECATHLON spojují své síly a nápady. ❤️

Rozhodli jsme se společně podpořit malé sportovce v mateřských a základních školách. Stále více si uvědomujeme, jak je pro děti sport důležitý. A děti jsou to, proč to celé děláme. Vzbudit v dětech zájem a touhu sportovat.

Děti se se sportem seznamují právě ve škole a buď jim láska ke sportu vydrží celý život, nebo se vydají jinou cestou. My jim to chceme usnadnit a tu cestu najít.

Kromě pestré nabídky sportovních kroužků, které KROUŽKY ve školách už 24 let nabízejí, chtějí rovněž obě společnosti tímto spojením zvyšovat kvalitu a motivovat také lektory, kteří kroužky vedou.

Decathlon díky svým ambasadorům a odborníkům na sporty bude kroužky navštěvovat, radit dětem i lektorům a dělat jednotlivé lekce ještě zábavnější a tvůrčí. Moc se na toto zpestření těšíme.

Od nového školního roku poprvé budou KROUŽKY a DECATHLON komunikovat společně. Uvidíte nás nejen v pražských prodejnách, ale samozřejmě přímo ve školách, kde sportovní kroužky budeme vyučovat.

Tak do toho – přihlas se na sportovní kroužek ve své škole a sportovní outfit si kup rovnou na www.decathlon.cz. A ušetříš tím spoustu času.

Děti, těšíme se na vás!

Vaše KROUŽKY ❤️

Více o spolupráci zde