Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Mgr. Markéta Linhartová

Vedoucí pobočky Ostrava

tel: 773 060 162
e-mail: marketa.linhartova@krouzky.cz

Markét začala pracovat pro KROUŽKY už během studií na vysoké škole a to nejprve jako lektorka kroužku Vědecké pokusy, který vedla a stále vede s velkým nadšením. Od roku 2022 zastává u nás v Kroužkách pozici Koordinátorky pro Ostravu. 

Pravidelně jezdívá s dětmi na školy v přírodě, kde ráda pro děti tvoří zajímavý program, zejména zaměřený na její koníčky ať už se jedná o přírodu nebo o housle. 

Vystudovala obor učitelství biologie na přírodovědné fakultě Ostravské univerzity a tak není divu, že mezi její velkou zálibu patří příroda a vše kolem ní. Aktivně se podílí také jako dobrovolnice Hnutí DUHA Olomouc, kde pomáhá s ochranou velkých šelem žijících u nás. A během zimních měsíců koordinuje tzv. Vlčí a rysí hlídky. 

Naopak v létě se věnuje svému největšímu koníčku a tou je hra na housle. Se svým projektem Markét The Violinist ji potkáte nejčastěji hrát na svatbách, ale i na jiných dalších vystoupeních či jako návštěvnici hudebních festivalů. 

Markét je velmi společenská a tráví spoustu času mezi lidmi, ale občas potřebuje také klid, a proto má ráda jógu, dobrou kávu a čas strávený se svými dvěma kocoury.