Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Vyberte si kroužek

Naše pobočky

Kdo jsme?

Děti jsou pro nás na prvním místě. A i když jsme tým velkých profíků na různé kroužky, nejlepší jsme stejně v buzení dětského nadšení a radosti. To je pro nás totiž teprve úspěch. Když se děti radují, smějí, zapomenou na čas a nemohou se dočkat další lekce.

Naše kroužky a inspirativní lektory najdete ve školách i školkách napříč celou Českou republikou, kde spolu s dětmi tančíme, sportujeme, tvoříme, mluvíme cizími jazyky, objevujeme, děláme pokusy a v létě jsme společně na skvělých táborech, a když je to potřeba, tak i doučujeme.

I když víme, že ne vždy je to o medailích, pořádáme i řadu soutěží, turnajů, vystoupení, dílen i eventů pro účastníky kroužků i veřejnost. Ty tvoříme pro děti především jako příležitost ukázat jim jejich talenty v plné šíři, porovnat s ostatními a objevit další inspiraci v tom, co všechno je při správné motivaci a nadšení možné.   

Projekt

Obecně prospěšná společnost KROUŽKY, o.p.s. realizuje v období 4/2020 až 3/2023 projekt s názvem „Zvyšování kvality neformálního vzdělávání – KROUŽKY, o.p.s.“, reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_071/0016236.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií – Evropskými strukturálními a investičními fondy v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

Cílem aktivit projektu je významné zkvalitnění neformálního vzdělávání a vzdělávání pracovníků a dobrovolníků prostřednictvím sdílení zkušeností a vzájemné spolupráce jak v rámci žadatelské organizace, tak s externími subjekty.