Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Vyberte si kroužek

Více informací k našim kroužkům na info@krouzky.cz nebo na telefonu 770 696 096.

Naše pobočky

Kdo jsme?

Pomáháme rodičům, aby jejich děti už odmala rozvíjely svůj talent i osobnost a hlavně, aby byly šťastné. Protože dětská radost je tou největší na světě. Ta nás pohání. Každý den.
 

Organizujeme zájmové a vzdělávací kroužky pro děti přímo ve školách a školkách, ale také víkendové a týdenní tábory v našem vlastním areálu na horách.

Šetříme rodičům čas tím, že přímo do škol a školek jejich dětí posíláme naše lektory, kteří se dětem odpoledne věnují a dělají s nimi zájmové i vzdělávací aktivity. Učí je hrou.

Přihlaste se klidně hned. Poznejte, jak akce děláme a kdo je připravuje a na jakých hodnotách stavíme a přečtete si i reference.

Projekt

Obecně prospěšná společnost KROUŽKY, o.p.s. realizuje v období 4/2020 až 3/2023 projekt s názvem „Zvyšování kvality neformálního vzdělávání – KROUŽKY, o.p.s.“, reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_071/0016236.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií – Evropskými strukturálními a investičními fondy v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

Cílem aktivit projektu je významné zkvalitnění neformálního vzdělávání a vzdělávání pracovníků a dobrovolníků prostřednictvím sdílení zkušeností a vzájemné spolupráce jak v rámci žadatelské organizace, tak s externími subjekty.