Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Tábory² 2022

ZTRACENI V ČASE

23. 7. - 6. 8. 2022 |Místo: RS Kroužky nad Moníncem, Ounuz 12 |Cena: 6 990 Kč

HLEDÁŠ PROGRAM NA LÉTO?

Čekají vás prázdniny a rádi byste zažili něco jiného než klasickou dovolenou s rodiči na chatě? Nevíte, kam se vrtnout a co dobrodružného by šlo podniknout? Pojeď s námi na Monínec.

O ČEM NÁŠ TÁBOR JE?

Užiješ si nezapomenutelných 14 dní v krásné přírodě s boží partou vedoucích a dalších táborníků. Zkusíš si, jaké to je překonat sám sebe, zažiješ propracovanou celotáborovou hru a další dobrodružství. Naučíš se, jak se o sebe postarat, pracovat v týmu nebo jak uspořádat hru pro ostatní. A pokud ti něco bude proti srsti, prostě to dělat nemusíš. Fungujeme na dobrovolnosti a vzájemné důvěře.

CO TI NÁŠ TÁBOR DÁ?

Navážeš nová přátelství – Na táboře to jde prostě samo, navíc mít kámoše na stezku odvahy se vždycky hodí.

Naučíš se spolupráci v týmu – Potrpíme si na to, aby se ve skupině všichni cítili dobře. Jsme jedna parta a těšíme se, až se přidáš k naší táborové rodině.

Vystoupíš z komfortní zóny – Víš, že překonáváním sebe sama se toho nejvíc naučíš? Tuhle šanci u nás dostaneš hned několikrát.

Zdokonalíš se v oblasti, kterou si vybereš – Chceš rozeznat modřín od smrku nebo se zdokonalit ve fotbale? Vyber si kroužek podle svých zájmů!

CO BYS JEŠTĚ POTŘEBOVAL VĚDĚT?

Věkové kategorie a oddíly

Mladším oddílům přizpůsobujeme harmonogram, celotáborovou hru i velikost oddílu. Kromě vedoucího budou mít mladší oddíly k ruce také praktikanta. Starší děti si naopak užijí náročnější program a jako bonus i o chvíli posunutou večerku.

Jaké je téma tábora?

Ztraceni v čase: Něco se porouchalo... a my se najednou ocitli v jiném století. Co budeme dělat? Pomoz nám přelstít zloděje stroje času a vrátit se zpátky do roku 2022. Jdeš do toho s námi?

Jak je zajištěna doprava na tábor?

Doprava do RS Kroužky nad Moníncem a zpět je pro zájemce zajištěna z Plzně a Prahy. V přihlášce je nutné uvést, zda máte o tuto službu zájem. Přesné časy a místo odjezdu bude zveřejněno nejpozději 14 dní před začátkem tábora. Individuálně můžete dítě dopravit do RS ve stanovenou dobu (rovněž bude uvedeno nejpozději 14 dní před zahájením tábora).

Místo odjezdu z Prahy: Parkoviště Výstavní (nejbližší zastávka Jižní Město)

Kde budeme ubytovaní?

Bydlet budeme v bylinkové ubytovně Mařenka a v chatičkách v RS Kroužky nad Moníncem. Děti jsou ubytováni na pokojích po 4, chlapci a dívky zvlášť. Ubytování má společné sociální zařízení, společenskou místnost, jídelnu, tělocvičnu i rozlehlé venkovní prostory.

Co je potřeba odevzdat při předání dítěte na tábor?

Ofocená kartička pojištěnce, potvrzení o bezinfekčnosti, potvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte. Užívá-li vaše dítě léky, je potřeba je předat zdravotníkovi tábora v přehledném a nadepsaném obalu, všechny léky musí mít povinně příbalový leták, není možné například předat pouze samostatné plato léků. Součástí musí být i řádně uvedené dávkování – ve zdravotním listu účastníka tábora.

JAKÝ KROUŽEK SI MŮŽEŠ NA TÁBOŘE VYBRAT?

Každé táborové dopoledne budeš trávit na kroužku, který si vybereš. V přihlášce zaškrtni, jaký kroužek chceš na táboře navštěvovat:

Sportovní: Ve zdravém těle zdravý duch

Chceš pořádně protáhnout svoje svaly, zlepšit si kondičku a zabojovat o medaili pro nejlepšího závodníka? Náš sportovní kroužek je přesně pro tebe! Zkusíš si různé sporty od florbalu až po orientační běh. Nudit se rozhodně nebudeš!

Divadelní: Být či nebýt? (kapacita max.12)

Kultura žije, a to i na Monínci! Přihlas se na divadelní kroužek a vyzkoušej si různá herecká cvičení. Součástí bude i příprava představení pro ostatní táborníky. Tak co, jdeš do toho?

Umělecký: Po stopách Leonarda

O kreslení, malování a další tvoření nebude na uměleckém kroužku nouze. Zkusíš si rozmanité výtvarné techniky a třeba v sobě objevíš svůj skrytý talent!

Zálesácký: Zázraky přírody

Baví tě pobyt venku a zkoumání přírodních zákonitostí? Tenhle kroužek je přesně pro tebe! Na Zázracích přírody tě čekají aktivity v přírodě, základy první pomoci i zásady přežití v přírodě.

Pro starší (12+)

Na kroužku pro starší zažiješ to pravé dobrodružství - zjistíš, jaké to je jít za hranice své komfortní zóny. Zároveň se budeš moci podílet na programu pro ostatní. Pozor! Kroužek je pouze pro starší 12 let.

CENA

6 990 Kč* / turnus

*Tato zvýhodněná cena platí pouze do konce února. Původní cena: 7 290 Kč

Cena zahrnuje: pedagogický dozor, zdravotnický dohled, stravu pětkrát denně, celodenní pitný režim, nocleh, lůžkovné, úhradu energií, náklady na přípravu tábořiště a sportovišť, náklady na pořízení odměn, táborové tričko, vybavení a pomůcek, doprovodný program. 

Cena nezahrnuje: Dopravu z Prahy (+200 Kč), příplatky za bezlepkovou nebo bezlaktózovou dietu, oboje je nutné zvolit přímo v přihlášce.