Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Javorová skála 2022

6. 8. - 20. 8. 2022 |Místo: RS Kroužky nad Moníncem, Ounuz 12 |Věk: 6–15 let |Cena: 6 990 Kč

HLEDÁŠ PROGRAM NA LÉTO? Vydej se s námi na cestu kolem světa za 80 dní

Sázka o celé jmění, ale především o slovo gentlemana! Je to vůbec možné, objet celý svět za 80 dní? Využijeme všechny možné i nemožné dopravní prostředky, zažijeme mnohá dobrodružství v neprobádaných končinách, ochutnáme cizokrajná jídla a poznáme lidi i svět! Vydejte se s námi na cestu a pomozte našim hrdinům zdolat všechny nástrahy a vyhrát závod s časem!

JAKÝ JE NÁŠ TÁBOR?

Chtělo by se říct tradiční, i když v dnešní době někomu může připadat vlastně už takový "podivný". Když se podíváme okolo, vidíme tábory počítačové, koňské, výtvarné, herecké, jazykové nebo třeba military. Tomu my neholdujeme. My jsme už léta, nebo vlastně několik desetiletí, tábor klasický. Tábor, kde s dětmi hrajeme hry v lese, na louce nebo nedejbože při špatném počasí vevnitř. Nosnou náplní je vždy etapová hra na konkrétní téma, podívejte se do naší historie, co vše už jsme prožili. Mimo klasické hry pak chceme děti naučit tábornickým dovednostem, rozdělat oheň, pracovat se sekyrkou nebo pilou, orientaci v přírodě, chytit míč a vůbec vše, co jsme my jako děti na táborech zažívali. Naším cílem je, aby se děti domů vracely zdravé, šťastné a plné zážitků a nových kamarádství.

CO TI NÁŠ TÁBOR DÁ?

Přátelství: Poznáš nové kamarády a kamarádky, s nimiž zažiješ spoustu her a legrace.  Mnohá táborová přátelství přetrvají celý život.

Tábornické dovednosti: Naučíme tě připravit a rozdělat oheň, orientovat se v přírodě i na mapě, poradit si v nepříznivém počasí a mnoho dalšího, co se může hodit.

Radost z pohybu a her: Zahálka není naším přítelem, nudit se s námi rozhodně nebudeš. Každý den je připraveno mnoho her, od těch kreativních až po sportovní nebo kooperativní. Každý si přijde na své a objeví v sobě něco nového.

Odvahu a nové zážitky: Překonávání překážek je důležitou lidskou vlastností, i u nás tě naučíme se sám se sebou „poprat“. Vodní hry ti dají příležitost ke koupání a ty noční tě naučí se nebát pohybu v přírodě ani po setmění.

Za nevhodné považujeme vybavovat děti mobilním telefonem. Hlavní vedoucí bude vždy na příjmu, pokud budete chtít mluvit s vaším dítětem, zavolejte raději jemu a on Vám ho dá k telefonu, je to lepší než riskovat ztrátu nebo zničení mobilního telefonu. Jedním z cílů tábora je „zažít“ 15 dní bez této techniky a strávit tak čas s kamarády, ale i „sám se sebou“ – mobilní telefon tomu všemu brání; děti vás budou prosit, žadonit, ale věřte, nakonec tento zážitek pozitivně ocení. Berte tábor jako „mobilní detox“ pro vaše děti, což je k nezaplacení.

CO BYS JEŠTĚ POTŘEBOVAL VĚDĚT?

Jaký je rámcový program tábora?

Čeká nás mnoho aktivit v přírodě, táboráků, sportovních utkání či tábornických dovedností. Tím nejdůležitějším programem je pak celotáborová hra – letos nás čeká Cesta kolem světa za 80 dní. Program je přizpůsoben věku dětí (oddíly jsou rozděleny podle věku).

Za nevhodné považujeme vybavovat děti mobilním telefonem. Hlavní vedoucí bude vždy na příjmu, pokud budete chtít mluvit s vaším dítětem, zavolejte raději jemu a on Vám ho dá k telefonu, je to lepší než riskovat ztrátu nebo zničení mobilního telefonu. Jedním z cílů tábora je „zažít“ 15 dní bez této techniky a strávit tak čas s kamarády, ale i „sám se sebou“ – mobilní telefon tomu všemu brání; děti vás budou prosit, žadonit, ale věřte, nakonec tento zážitek pozitivně ocení. Berte tábor jako „mobilní detox“ pro vaše děti, což je k nezaplacení.

Kdo tábor vede?

Na táboře se můžeš těšit na hlavního vedoucího Jirku Zemana a jeho tým.

Více o LDT Javorová skála si můžete přečíst zde.

Jak je zajištěna doprava na tábor?

Doprava do RS Kroužky nad Moníncem a zpět je pro zájemce zajištěna autobusy. V přihlášce je nutné uvést, zda máte o tuto službu zájem. Přesné časy a místo odjezdu autobusů bude zveřejněno nejpozději 14 dní před začátkem tábora. Individuálně můžete dítě dopravit do RS ve stanovenou dobu (rovněž bude uvedeno nejpozději 14 dní před zahájením tábora).

Místo odjezdu z Prahy: Parkoviště Výstavní (nejbližší zastávka Jižní Město)

Kde budeme ubytovaní? 

Bydlet budeme v bylinkové ubytovně Mařenka a v chatičkách v RS Kroužky nad Moníncem. Děti jsou ubytováni na pokojích po 4, chlapci a dívky zvlášť. Ubytování má společné sociální zařízení, společenskou místnost, jídelnu, tělocvičnu i rozlehlé venkovní prostory.

Co je potřeba odevzdat při předání dítěte na tábor?

Ofocená kartička pojištěnce, potvrzení o bezinfekčnosti, potvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte. Užívá-li vaše dítě léky, je potřeba je předat zdravotníkovi tábora v přehledném a nadepsaném obalu, všechny léky musí mít povinně příbalový leták, není možné například předat pouze samostatné plato léků. Součástí musí být i řádně uvedené dávkování – ve zdravotním listu účastníka tábora.

Důležité dokumenty:

LDT Javorová skála

Přidejte se také do naší FB události.

CENA

6 990 Kč* / turnus

*Tato zvýhodněná cena platí pouze do konce února. Původní cena: 7 290 Kč

Cena zahrnuje: pedagogický dozor, zdravotnický dohled, stravu pětkrát denně, celodenní pitný režim, nocleh, lůžkovné, úhradu energií, náklady na přípravu tábořiště a sportovišť, náklady na pořízení odměn, táborové tričko, vybavení a pomůcek, doprovodný program. 

Cena nezahrnuje: Dopravu z Prahy (+200 Kč), příplatky za bezlepkovou nebo bezlaktózovou dietu, oboje je nutné zvolit přímo v přihlášce.

KONTAKT:

Hlavní vedoucí - Jiří Zeman: jiri.zeman@krouzky.cz, 737 269 796.

Dotazy ohledně platby nebo přihlášky směřujte prosím na e-mail: tabor@krouzky.cz nebo telefonní číslo  770 696 096.