Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Taneční víkend s Renčou

5. – 7. 11. 2021 |Místo: RS Kroužky nad Moníncem |Cena: 1 700 Kč

Na co se děti mohou těšit?

  • víkend plný tancování
  • kamarády, se kterými si užijí legraci
  • profesionálního tanečního hosta, se kterým si děti zatančí a něco nového se naučí
  • odměny
  • večerní překvapení

Jak je zajištěna doprava na tábor?

Doprava do RS Kroužky nad Moníncem a zpět je pro zájemce zajištěna z Prahy. Příplatek za dopravu (300 Kč) není započítán do základní ceny akce. V přihlášce je nutné uvést, zda máte o tuto službu zájem a cena se o danou částku automaticky navýší.

Odjezd na akci, sraz a převzetí dětí v 16:30

Příjezd z akce, předání dětí rodičům mezi 16:00 a 17:00

Místo odjezdu: Praha 11, Háje, ul. Výstavní, parkoviště u FC Háje, (vedle BČS Shell) GPS: 50.03505, 14.53471.

Konečná MHD Jižní Město, BUS l.č. 136, 154, 170, 213, konečná metra trasy C – Háje, východ směrem ulice Kosmická, Mendelova a Plickova.

Kde budeme ubytovaní?

Bydlet budeme ve vytápěné ubytovně Mařenka v RS Kroužky nad Moníncem. Děti jsou ubytováni na pokojích po 4, chlapci a dívky zvlášť. Ubytování má společné sociální zařízení, společenskou místnost, jídelnu, tělocvičnu i rozlehlé venkovní prostory.

Co je potřeba odevzdat při předání dítěte na tábor?

Ofocená kartička pojištěnce, potvrzení o bezinfekčnosti. Užívá-li vaše dítě léky, je potřeba je předat vedoucímu v přehledném a nadepsaném obalu, všechny léky musí mít povinně příbalový leták, není možné například předat pouze samostatné plato léků. Součástí musí být i řádně uvedené dávkování.

Dále je potřeba splnit podmínky stanovené mimořádným opatřením vlády, čl. 16 (Mimořádné-opatření-–-omezení-maloobchodního-prodeje-a-služeb-s-účinností-od-30.-9.-2021-do-odvolání.pdf (mzcr.cz)). Tedy mít potvrzení o: negativním výsledku PCR testu (ne starším než 7 dní před odjezdem na akci) nebo ATG testu (ne starším než 72 hodin před odjezdem na akci) nebo o očkování, případně potvrzení o prodělání COVIDu. Je také možné se otestovat samotestem bezprostředně před odjezdem na akci.

CENA:

1 700 Kč

Cena zahrnuje: pedagogický dozor, zdravotnický dohled, stravu pětkrát denně, celodenní pitný režim, nocleh, lůžkoviny, úhradu energií, náklady na přípravu tábořiště a sportovišť, náklady na pořízení odměn, vybavení a pomůcek, doprovodný program. Speciální diety je nutné zvolit v přihlášce. V ceně není zahrnuta doprava z Prahy tam a zpět (příplatek 300 Kč)

 

KONTAKT:

Vedoucí Renata Topolovárenata.topolova@ucimkrouzky.cz

Dotazy ohledně platby nebo přihlášky směřujte, prosím, na e-mail: tabor@krouzky.cz.

Online přihláška