Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Příměstské tábory ve Štěnovicích 2022

Místo: ZŠ Štěnovice, Čižická 344, Štěnovice |Věk: 6–12 let |Cena: 2 290 Kč

Přemýšlíte, jaký zvolíte program pro vaše děti o letních prázdninách? Bojíte se, že na tradiční pobytový tábor je vaše dítě ještě příliš malé? Chcete, aby si dítě užilo prázdniny v kolektivu vrstevníků, bez počítače a internetu, a víkend strávilo opět s vámi a celou rodinou? Pak právě pro vás máme nabídku na „zážitkový příměstský tábor pro mladší děti“.

Příměstské tábory jsou upraveny dle potřeb účastníků, program je zajímavý a napínavý, nachystaný tak, aby respektoval vývojová specifika období předškolního a mladšího školního věku. Z těchto letních táborů si děti odnáší spoustu vzpomínek, nových zážitků a dovedností. Samozřejmostí je celodenní péče, neustálý dohled vedoucích, hlídání pitného režimu, dohled zdravotníka.

PROGRAM:

- Po celou dobu tábora probíhá „celotáborová hra“, v každém termínu na jiné motivy

- Součástí programu je i celodenní výlet a projektový den, který je spolufinancován Evropskou unií v rámci operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

- Program je složen z různých typů aktivit (pohybové aktivity v přírodě, tvořivé aktivity, hudební aktivity, edukativní aktivity, hry na rozvoj kooperativních dovedností atp.).

- Program respektuje vývojová specifika dětí mladšího a předškolního věku (tj. první stupeň základní školy a poslední rok mateřské školy).

- Při všech aktivitách klademe důraz na bezpečnost práce a dostatečný dohled.

- Seberealizace – program má takovou strukturu činností, aby každý jednotlivec mohl uplatnit své specifické vlohy a schopnosti a být tak v některé oblasti lidských činností úspěšný.

- Dobrovolnost – účast dětí na programu je vždy dobrovolná, do činností děti nenutíme.

TERMÍNY KONÁNÍ 2022:

18. – 22. 7. 2022 Indiáni

Celotáborová hra je postavena na ztraceném náčelníkovi Unkasovi, kterého děti pomocí her na konci tábora najdou a zachrání ho před zlým kmenem. Každá hra je tematicky zasazena do příběhu. Čekají nás hry nabyté týmových a iniciačních her, aktivit na spolupráci, tvořivých, hudebních i edukativních aktivit, a hlavně pořádná zábava po indiánsku.

Hlavní vedoucí: bude upřesněno

22. – 26. 8. 2022 Cesta do minulosti

Vydej se s námi proti proudu času, pokus se změnit historii a zachraň budoucnost.

Přidej se k nám a objev místa, o kterých se ti ani nesnilo a zažij dobrodružství, na které nezapomeneš. Staň se součástí dějin a prozkoumej nejvýznamnější události světové historie. 

Čeká na tebe pětidenní dobrodružství s celotáborovou hrou, kde zažiješ, jaké to je být cestovatelem v čase. Zažiješ individuální i týmové aktivity, pohybové i logické hry, budeš si užívat léto plnými doušky. Hlavní je přece legrace s partou kamarádů a vedoucích.  

Hlavní vedoucí: bude upřesněno

HARMONOGRAM DNE:

7:30 – 8:30 Příchod dětí.

8:00 – 11:30 dopolední program

11:30 – 12:00 oběd

12:00 – 13:00 odpočinková činnost, polední klid

13:00 – 16:00 odpolední program

16:00 – 16:30 odchod domů (vyzvedávání dětí)

V případě potřeby je možné si dítě vyzvednou dříve, program se odehrává z velké části na uvedené adrese a v přilehlém okolí, výjimkou je pouze středa, kdy probíhá celodenní výlet. Veškeré konkrétní informace budou rodičům zaslány koncem června.

STRAVOVÁNÍ:

V ceně tábora jsou zajištěny dvě svačiny (dopolední a odpolední) a oběd. Případné alergie nebo diety je nutné nahlásit v prohlášení zákonného zástupce.

CENA

2 290 Kč

Cena zahrnuje: stravování (2x svačina, oběd a pitný režim), veškerý materiál na volnočasové aktivity, pedagogický dohled. V případě speciální diety nutné zvolit v přihlášce.

Cena nezahrnuje: dopravu na celodenní výlet a případné vstupné
 

KONTAKT

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na e-mailu ivana.rosikova@krouzky.cz.

Příměstský tábor Indiáni (18. – 22. 7. 2022) ONLINE PŘIHLÁŠKA ZDE

Příměstský tábor Cesta do minulosti (22. – 26. 8. 2022) ONLINE PŘIHLÁŠKA ZDE