Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Příměstské tábory v Tlučné 2022

Místo: ZŠ Tlučná ,Školní 838, 33026 |Věk: 3–12 let |Cena: 2 290 Kč

Přemýšlíte, jaký zvolíte program pro vaše děti o letních prázdninách? Bojíte se, že na tradiční pobytový tábor je vaše dítě ještě příliš malé? Chcete, aby si dítě užilo prázdniny v kolektivu vrstevníků, bez počítače a internetu, a víkend strávilo opět s vámi a celou rodinou? Pak právě pro vás máme nabídku na „zážitkový příměstský tábor pro mladší děti“.

Příměstské tábory jsou upraveny dle potřeb účastníků, program je zajímavý a napínavý, nachystaný tak, aby respektoval vývojová specifika období předškolního a mladšího školního věku. Z těchto letních táborů si děti odnáší spoustu vzpomínek, nových zážitků a dovedností. Samozřejmostí je celodenní péče, neustálý dohled vedoucích, hlídání pitného režimu, dohled zdravotníka.

CO DĚTI ČEKÁ:

Spousta skvělých her a soutěží
Parta kamarádů a skvělí lektoři
Nové zážitky a zkušenosti
Hodně pohybu

HARMONOGRAM DNE:
od 7:30 hod. (sraz) do 8:30 hod. - příchod dětí

od 8:30 hodin je zahájen oficiální program, který trvá cca do 16:00 hod

do 16:30 hod. bude možné si děti vyzvedávat

Indiánský tábor (18. 7. - 22. 7. 2022)

Kde: ZŠ ZŠ -Tlučná, Školní 838, 33026 Tlučná

Pro koho: děti ev věku 3 - 6 let

Baví tě dobrodružství? Rád sportuješ a maluješ? Miluješ indiány?
Tak to jsi našel tábor přímo stvořený pro tebe.

Na našem táboře zdokonalíš svoje detektivní, sportovní, výtvarné a hudební schopnosti. Bude se jednat o dny nabité sportem, výtvarnými, rytmickými činnostmi a hlavně o dny plné smíchu a radosti. Tábor je vhodný pro sportovce, kteří chtějí zdokonalit své výkony, umělce, kteří se naučí nové techniky, ale i pro nadšené milovníky indiánů, kteří se s námi těmto dovednostem teprve naučí.

Hlavní myšlenkou je v dětech probudit fantazii, kreativitu a lásku k pohybu. Celý tábor je položen na ztraceném náčelníkovi Unkasovi, kterého děti pomocí her na konci tábora najdou a zachrání ho před zlým kmenem. Každá hra má svůj příběh, aby pro děti byly aktivity zajímavější, rozvíjeli jejich představivost a jejich zvědavost je nutila Unkase najít. Bude se jednat o dny nabité sportem, prolnuté trochou výtvarné a hudební výchovy a hlavně o pořádnou zábavu po indiánsku.

Jak jistě víte, žádný indián není nikdy sám…za každým jedním indiánem stojí celý jeho kmen. Děti se tím pádem naučí spolupracovat v týmu a respektovat jeden druhého. Nebudu zde rozlišovat žádné vítěze a prohrané, vítězem bude každý, kdo se snažil. Důležité je děti do aktivit správně motivovat.

Rádi bychom s dětmi trávila co nejvíce času venku (pokud bude počasí přát). Nadýchají se čerstvého vzduchu, načerpají vitamín D, vzdělají se ohledně správného chování venku – k rostlinám, zvířatům, poznají pár základních květin, naučí se uklízet a třídit odpad, naučí se stopovat, atd.

Volný čas bychom rádi využili jako prostor pro opakování převážně anglického jazyka. Děti z hlav nevypustí základní informace, něco nového se naučí a návrat do škol pro ně bude o trochu snazší.

CENA: 2 290 Kč
V ceně je zahrnuto: svačina, oběd, odpolední svačina.

Indiánský tábor ONLINE PŘIHLÁŠKA ZDE

Sportovní/pohybový tábor (25. 7. - 29. 7. 2022)

Kde: ZŠ ZŠ -Tlučná, Školní 838, 33026 Tlučná

Pro koho: žáci 1.stupně ZŠ v Tlučné a blízkého okolí

Cílem tohoto tábora bude týden plný her, dobrodružství a zážitků, ale zároveň zde bude i snaha probudit v dětech zájem učit se něčemu novému. Protože, když se děti správně motivují, dokážou ledacos. Zábavnou a přirozenou formou se jim ukáže cesta, jak sportovat nejen pro výsledky, ale také pro radost, zdraví a dobrou náladu! :-)

Celý tábor bude doprovázet celotáborová hra, za kterou průběžně děti obdrží body v týmech v různých soutěžích. Každý den bude obsahovat nenásilnou průpravu k určitému sportu (dopolední část).

Cílem a smyslem celého tábora bude, aby děti získaly kladný přístup ke zdravému pohybu. V případě, že by to počasí umožnilo, trávili bychom čas i venku.

Zde by se děti naučily, jak vnímat okolí kolem sebe. Pobyt venku by se spojil se zařazením edukativní složky – správné a bezpečné chování v přírodě (ve městě), poznávání základních přírodnin, třídění odpadu, úklid po sobě….Odpoledne by následovala edukativní část, výtvarná část a relaxační část.

Během týdne bychom se zaměřili i na rozvoj týmové spolupráce.

Každý den by byl vyzdvihnut nějaký výraznější počin nebo skutek a tím děti motivovat a ukázat jim, že není důležité jen vyhrát nebo být nejlepší v nějaké činnosti, ale že záleží i na maličkostech.

Na konci programu každého dne bude vymezen čas pro zklidnění, uvolnění, zhodnocení a také pro zařazení motivace na další den.

CENA: 2 290 Kč
V ceně je zahrnuto: svačina, oběd, odpolední svačina.

Sportovní/pohybový tábor ONLINE PŘIHLÁŠKA ZDE

Příměstské tábory v Tlučné 2022