Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Příměstské tábory v Dýšině 2022

Místo: ZŠ Dýšina, Školní 229 |Věk: 3–12 let |Cena: 2490 Kč

Přemýšlíte, jaký zvolíte program pro vaše děti o letních prázdninách? Bojíte se, že na tradiční pobytový tábor je vaše dítě ještě příliš malé? Chcete, aby si dítě užilo prázdniny v kolektivu vrstevníků, bez počítače a internetu, a víkend strávilo opět s vámi a celou rodinou? Pak právě pro vás máme nabídku na „zážitkový příměstský tábor pro mladší děti“.

Příměstské tábory jsou upraveny dle potřeb účastníků, program je zajímavý a napínavý, nachystaný tak, aby respektoval vývojová specifika období předškolního a mladšího školního věku. Z těchto letních táborů si děti odnáší spoustu vzpomínek, nových zážitků a dovedností. Samozřejmostí je celodenní péče, neustálý dohled vedoucích, hlídání pitného režimu, dohled zdravotníka.

TERMÍNY KONÁNÍ 2022:

11. 7. - 15. 7. 2022 Indiánský tábor (3 - 6 let)
Celotáborová hra je postavena na ztraceném náčelníkovi Unkasovi, kterého děti pomocí her na konci tábora najdou a zachrání před zlým kmenem. Každá hra je tematicky zasazena do příběhu. Čekají nás hry nabité týmových a iniciačních her, aktivit na spolupráci, tvořivých, hudebních i edukativních aktivit a hlavně pořádná zábava "po indiánsku".

22. 8. - 26. 8. 2022 Olympijský tábor (6 - 12 let)
Cílem tohoto tábora bude týden plný her, dobrodružství a zážitků, ale zároveň zde bude i snaha probudit v dětech zájem učit se něčemu novému. Protože, když se děti správně motivují, dokážou ledacos. Zábavnou a přirozenou formou se jim ukáže cesta, jak sportovat nejen pro výsledky, ale také pro radost, zdraví a dobrou náladu!

Téma tábora je zaměřena na olympijské hry, kde si účastníci na vlastní kůži vyzkouší různé disciplíny (Štafeta, hod na cíl, gymnastika, hod daleký, běh přes překážky, fotbal, turnaj ve vybíjené, letní biatlon apod), a to i zcela netradiční (lukostřelbu, týmový tanec, dovednostní pětiboj, letní biatlon apod). Zažijí i zahajovací ceremoniál se vším všudy, včetně olympijského ohně.

Táborníci tak budou mít pocit, že jsou na opravdových Olympijských hrách.

HARMONOGRAM DNE:

7:30 – 8:00 Příchod dětí.

8:00 – 11:30 dopolední program

11:30 – 12:00 oběd

12:00 – 13:00 odpočinková činnost, polední klid

13:00 – 16:00 odpolední program

16:00 – 16:30 odchod domů (vyzvedávání dětí)

V případě potřeby je možné si dítě vyzvednou dříve, program se odehrává z velké části na uvedených adresách a v přilehlém okolí, výjimkou je pouze středa, kdy probíhá celodenní výlet. Veškeré konkrétní informace budou rodičům zaslány koncem června.

STRAVOVÁNÍ:

V ceně tábora jsou zajištěny dvě svačiny (dopolední a odpolední) oběd a celodenní pitný režim (prosíme o zajištění láhve). Případné alergie nebo diety je nutné nahlásit v prohlášení zákonného zástupce.

CENA

2490 Kč

Cena zahrnuje: stravování (2x svačina a oběd), veškerý materiál na volnočasové aktivity, pedagogický dohled. V případě speciální diety nutné zvolit v přihlášce.

Cena nezahrnuje: dopravu na celodenní středeční výlet. 

KONTAKT

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na e-mailu ivana.rosikova@krouzky.cz

INDIÁNSKÝ TÁBOR ONLINE PŘIHLÁŠKA ZDE

OLYMPIJSKÝ TÁBOR ONLINE PŘIHLÁŠKA ZDE