Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Taneční příměstský tábor 2021

19. - 23. 7. 2021 |Místo: FLOW - OC Spektrum |Věk: 7–12 let |Cena: ZDARMA

Přemýšlíte, jaký zvolíte program pro vaše děti o letních prázdninách? Máte doma nadšeného tanečníka nebo tanečnici? Chcete, aby si dítě užilo prázdniny v kolektivu vrstevníků, bez počítače a internetu, a víkend strávilo opět s vámi a celou rodinou? Pak právě pro vás máme nabídku na „taneční příměstský tábor pro kluky i holky“.

O ČEM NÁŠ TÁBOR JE?

Užiješ si nezapomenutelných pět dní v nových prostorách Základní umělecké školy Flow v Čestlicích, poznáš nové kamarády, ale hlavně si zkusíš, jaké to je překonat sám sebe a zdokonalit se v tanci. A že jsi začátečník a tancovat ještě moc neumíš? Nevadí, vše tě naučíme.

Hlavní náplní tábora jsou lekce taneční a pohybové lekce se zaměřením na moderní tance (hip hop, street dance, old school) a vedlejší doplňkový program (relaxační, tvořivá aj. činnost).

CO BYS JEŠTĚ POTŘEBOVAL VĚDĚT?

Jaký je harmonogram tábora?

7:30 – 8:30 Příchod dětí.

8:30 – 11:30 dopolední program

11:30 – 12:00 oběd

12:00 – 13:00 odpočinková činnost, polední klid

13:00 – 16:00 odpolední program

16:00 – 17:00 odchod domů

Dítě je možné si vyzvednout vždy nejdříve v 16. hodin a nejpozději v 17. hodi

Jak probíhá stravování na táboře?

V ceně tábora jsou zajištěny dvě svačiny (dopolední a odpolední) a oběd. Případné alergie nebo diety je nutné nahlásit v prohlášení zákonného zástupce.

Co mají mít děti s sebou?

Pohodlné oblečení na tancování, ručník, lahev na pití a boty (sálová obuv, tenisky).

Kdo tábor vede?

David Šafránek
Přes 10 let taneční praxe. Mistr Republiky v párových formacích. Choreograf, pedagog, porotce. Student taneční konzervatoře. Tanec, hudba, umění, ztvárnění pohybu pomocí těla je jeho vášeň.

Kontakt: 605 035 967

CENA*

ZDARMA*

*Realizace Letních kempů byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Přihláška je tak závazná a je nutné, aby se dítě účastnilo v plném rozsahu. 

Cena zahrnuje: stravování (2x svačina a oběd), veškerý materiál na volnočasové aktivity, pedagogický dohled. Speciální diety je nutné zvolit v přihlášce.

 

KONTAKT

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na e-mailu tabor@krouzky.cz nebo na telefonu 776 764 434.

Více oinformací o ZUŠ FLOW na https://www.flowzus.cz/.