Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Tábory² 2021 - KAPACITA NAPLNĚNA!

KAPACITA KEMPU NAPLNĚNA!

24. 7. – 7. 8. 2021 |Místo: RS Kroužky nad Moníncem, Ounuz 12 |Cena: ZDARMA

HLEDÁŠ PROGRAM NA LÉTO?

Čekají vás prázdniny a rádi byste zažili něco jiného než klasickou dovolenou s rodiči na chatě? Nevíte, kam se vrtnout a co dobrodružného by šlo podniknout? Pojeď s námi v letošním roce zažít Odysseovo dobrodružství na Monínci.  

O ČEM NÁŠ TÁBOR JE?

Užiješ si nezapomenutelných 14 dní v krásné přírodě s boží partou vedoucích a dalších táborníků. Zkusíš si, jaké to je překonat sám sebe, zažiješ propracovanou celotáborovou hru a další dobrodružství. Naučíš se, jak se o sebe postarat, pracovat v týmu nebo jak uspořádat hru pro ostatní. A pokud ti něco bude proti srsti, prostě to dělat nemusíš. Fungujeme na dobrovolnosti a vzájemné důvěře.

CO TI NÁŠ TÁBOR DÁ?

Navážeš nová přátelství – Na táboře to jde prostě samo, navíc mít kámoše na stezku odvahy se vždycky hodí.

Naučíš se spolupráci v týmu – Potrpíme si na to, aby se ve skupině všichni cítili dobře. Jsme jedna parta a těšíme se, až se přidáš k naší táborové rodině.

Vystoupíš z komfortní zóny – Víš, že překonáváním sebe sama se toho nejvíc naučíš? Tuhle šanci u nás dostaneš hned několikrát.

Zdokonalíš se v oblasti, kterou si vybereš – Chceš rozeznat modřín od smrku nebo se zdokonalit ve fotbale? Vyber si kroužek podle svých zájmů!

CO BYS JEŠTĚ POTŘEBOVAL VĚDĚT?

Věkové kategorie a oddíly

Mladším oddílům přizpůsobujeme harmonogram, celotáborovou hru i velikost oddílu. Kromě vedoucího budou mít mladší oddíly k ruce také praktikanta. Starší děti si naopak užijí náročnější program a jako bonus i o chvíli posunutou večerku.

Jaký je program tábora?

Dopoledne si vyzkoušíš kroužek, který si předem vybereš (svůj výběr zaškrtni v přihlášce), odpoledne tě čeká celotáborovka s tématem starého Řecka. Společně s Odysseem se vydáme na dobrodružnou cestu do jeho rodné Ithaky. Po cestě nás však čeká několik náročných úkolů, u kterých budeš muset zapojit svaly a hlavu.

Jak je zajištěna doprava na tábor?

Doprava do RS Kroužky nad Moníncem a zpět je pro zájemce zajištěna z Plzně a Prahy. V přihlášce je nutné uvést, zda máte o tuto službu zájem. Přesné časy a místo odjezdu bude zveřejněno nejpozději 14 dní před začátkem tábora. Individuálně můžete dítě dopravit do RS ve stanovenou dobu (rovněž bude uvedeno nejpozději 14 dní před zahájením tábora).

Místo odjezdu z Prahy: Parkoviště Výstavní (nejbližší zastávka Jižní Město)

Kde budeme ubytovaní?

Bydlet budeme v bylinkové ubytovně Mařenka a v chatičkách v RS Kroužky nad Moníncem. Děti jsou ubytováni na pokojích po 4, chlapci a dívky zvlášť. Ubytování má společné sociální zařízení, společenskou místnost, jídelnu, tělocvičnu i rozlehlé venkovní prostory.

Co je potřeba odevzdat při předání dítěte na tábor?

Ofocená kartička pojištěnce, potvrzení o bezinfekčnosti, potvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte. Užívá-li vaše dítě léky, je potřeba je předat zdravotníkovi tábora v přehledném a nadepsaném obalu, všechny léky musí mít povinně příbalový leták, není možné například předat pouze samostatné plato léků. Součástí musí být i řádně uvedené dávkování – ve zdravotním listu účastníka tábora.

JAKÝ KROUŽEK SI MŮŽEŠ NA TÁBOŘE VYBRAT?

Každé táborové dopoledne budeš trávit na kroužku, který si vybereš. V přihlášce zaškrtni, jaký kroužek chceš na táboře navštěvovat:

Ve zdravém těle zdravý duch

Chceš pořádně protáhnout svoje svaly, zlepšit si kondičku a zabojovat o medaili za nejlepšího sportovce? Náš sportovní kroužek je přesně pro tebe. Zkusíš si různé sporty od florbalu až po orientační běh. Nudit se rozhodně nebudeš!

Po stopách Leonarda

Láká tě kombinace výtvarného umění, hudby a divadla? Nech se políbit múzou a přihlas se na náš kroužek pro malé umělce. Na konci tě čeká závěrečné vystoupení pro ostatní táborníky. 

Přírodní laboratoř

Jak přežít v přírodě a jak fungují přírodní zákonitosti? To se dozvíš na našem přírodovědném kroužku, který spojuje zálesácké aktivity a chemické pokusy. Máš pro strach uděláno? Přidej se na tento kroužek.

Holčičí klub

Tanec, vyrábění a holčičí pokec - taková pohoda bude vládnout v Holčičím klubu. Kromě zábavy během celého týdne budeš moci svoje taneční umění předvést i dalším táborníkům na závěrečné diskotéce.

V případě starších dětí (čtrnáctidenní turnus) je možné vybrat na každý týden jiný kroužek.

CENA - ZDARMA*

TURNUS TERMÍN CENA*
I.turnus 24. 7. – 7. 8. 2021 7 290 Kč ZDARMA
II.turnus 24. - 31. 7. 2021
III.turnus 31. 7. - 7. 8. 2021

*Realizace Letních kempů byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Přihláška je tak závazná a je nutné, aby se dítě účastnilo v plném rozsahu. Pokud nebude účast možná z jakéhokoliv důvodu, pořadatel kempu nebude moci dotaci použít a je oprávněn uplatňovat storno poplatky vycházející z nedotované (plné) ceny akce. Blíže viz smluvní podmínky

 

Cena zahrnuje: dopravu na tábor a zpět, pedagogický dozor, zdravotnický dohled, stravu pětkrát denně (včetně speciálních diet), celodenní pitný režim, nocleh, lůžkovné, úhradu energií, náklady na přípravu tábořiště a sportovišť, náklady na pořízení odměn, táborové tričko, vybavení a pomůcek, doprovodný program. Speciální diety je nutné zvolit v přihlášce.

15DENNÍ KEMP ZDARMA - KAPACITA NAPLNĚNA! ONLINE PŘIHLÁŠKA