Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Rodinný tábor – Hotel Transylvánie 2021

21. 8. – 28. 8. 2021 |Místo: RS Kroužky nad Moníncem |Věk: 3 - 100 let

HLEDÁTE PROGRAM PRO CELOU RODINU NA ZÁVĚR LETNÍ SEZÓNY?

Stane se vám občas, že zavzpomínáte na svá dětská léta a v duchu se přenesete na dětský letní tábor, kde jste spolu se svými vrstevníky prožívali mnohá prázdninová dobrodružství, poznali první lásku nebo zažili první stezku odvahy? Proč snít? Pojďte to znovu prožít, a to s celou svou rodinou. O dopolední program je postaráno a vy se můžete s ostatními rodiči věnovat sami sobě, odpoledne je pro rodiny připravena napínavá celotáborová hra a o večerní program také není nouze. Splňte si dětský sen a utužte rodinné vztahy. Pojeďte si s námi užít rodinnou dovolenou ve vyhlášeném Hotelu Transylvánie.

CO VÁM NÁŠ TÁBOR DÁ?

Zpomalení z běžného dne. Nebudeme nikam pospíchat, hnát se za výsledkem. O program i vaše děti se postaráme a přeci budete spolu, všichni, celá rodina.

Utužení rodinných vztahů. Během celotáborové hry budete muset využít dovedností a schopností každého člena rodiny, možná u svých blízkých objevíte něco, co jste dosud neobjevili.

Dětem se budeme dopoledne věnovat samostatně a vy budete mít se svým partnerem nebo partnerkou volno jenom pro sebe. Čas můžete využít i ke společným aktivitám s ostatními dospěláky. Dětem budou nabídnuty kroužky různého zaměření, od výtvarných až po ty pohybové.

CO BYSTE JEŠTĚ POTŘEBOVALI VĚDĚT?

Jaký bude program?

Dopoledne jsou pro děti nachystané různé kroužky pod vedením zkušených pedagogů. Odpoledne je pak připravená společná celotáborová hra, letos na téma oblíbené pohádky Hotel Transylvánie. A co když zrovna nebudete mít náladu? Nevadí, vše je dobrovolné, respektujeme přání každého člena týmu.

Od kolika let se mohou děti zúčastnit tábora?

Věk dětí není omezený. Pouze dopoledního programu (kroužků) se mohou účastnit pouze děti starší 5 let, není-li domluveno s vedoucími jinak. Mladší děti jsou celý den pod dozorem rodičů. Děti do 3 let věku (včetně) mají pobyt zdarma.

Kde budeme ubytovaní?

Ubytovaní budeme v krásných čtyřlůžkových chatičkách v RS Kroužky nad Moníncem. Ubytováni budete společně s vašimi dětmi, celá rodina bude pohromadě. Ubytování má společné sociální zařízení, společenskou místnost, jídelnu, tělocvičnu i rozlehlé venkovní prostory.

Jaké kroužky jsou pro děti připraveny?

Po dobu tábora mají děti možnost vyzkoušet si každý den jiný kroužek a zjistit, co je baví nejvíce. Připraven máme: sportovní kroužek, divadlo, výtvarku, tvoření, zálesáka i turistiku.

Dopoledne plné osobního rozvoje a relaxu

Pondělí - pátek dopoledne (9 - 12 hod) bude v areálu tábora pro rodiče k dispozici profesionální kouč (www.svarzova.cz) pro individuální koučovací sezení (příklad témat: osobní změna, další kariérní směřování, osobní či pracovní vize, rodinné konstelace a další témata osobního rozvoje).

V pondělí, úterý a středu dopoledne (9 - 12 hod) bude v areálu tábora pro rodiče k dispozici profesionální masér (Tradiční čínská medicína).

Kdo tábor vede?

Anička Petrová Kubešová a Kája Vopičková, které již dobře znají účastníci loňského Rodinného tábora - Indiánské léto, kde působily jakou vedoucí a hlavní náčelnice kmenů.

Důležité dokumenty:

Táborový řád - PDF ke stažení
Smluvní podmínky a GDPR

CENA

VĚK CENA
Dítě do 3 let zdarma
Dítě od 3 let 3 800 Kč
Dospělý 4 590 Kč

Cena zahrnuje: ubytování, stravování (5x denně: snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře), celodenní pitný režim, pedagogický dozor, zdravotnický dohled, odměny, doprovodný program, vybavení a pomůcky.

 

Za příplatek je možné si přiobjednat vegetariánskou, bezlepkovou aj. dietu, nutno zvolit v přihlášce nebo uvést do poznámky, pokud se týká více účastníků rodiny.

KONTAKT:

Dotazy k programu tábora - Mgr. Anna Petrová Kubešováanna.petrova@krouzky.cz.

Dotazy ohledně platby nebo přihlášky směřujte, prosím, na e-mail: tabor@krouzky.cz nebo tel. číslo: 776 764 434.