Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Pólo 2021 - KAPACITA NAPLNĚNA!

KAPACITA KEMPU NAPLNĚNA!

POJEĎ S PÓLEM NA TÁBOR A UŽIJ SI CELOTÁBOROVOU HRU NA MOTIVY KARETNÍ HRY BANG!

10. 7. – 24. 7. 2021 |Místo: RS Kroužky nad Moníncem, Ounuz 12 |Věk: 6–15 let |Cena: ZDARMA

HLEDÁŠ PROGRAM NA LÉTO?  

Čekají vás prázdniny a rádi byste zažili něco jiného než klasickou dovolenou s rodiči na chatě? Nevíte, kam se vrtnout a co dobrodružného by šlo podniknout? Pojeď s námi v letošním roce na Divoký západ plný banditů a indiánů, kteří musí být usměrňováni pevnou rukou šerifa a jeho pomocníky! Jednotlivé bandy proti sobě kují pikle a zároveň se snaží jako první dostat k pokladu. Společně prožijeme několik stříleček i tajných misí. Celotáborová hra na téma legendární karetní hry BANG! nás bude provázet celým táborem.

CO TI NÁŠ TÁBOR DÁ? 

Přátelství. Na táboře poznáš spoustu nových kamarádů, a to možná i na celý život. Budeš se rvát se svým týmem o místo v salónu hned vedle šerifa! 

Spolupráce. Nebudeš v tom sám, ale společně se svým týmem se naučíš dosáhnout kompromisů a táhnout za jeden provaz. 

Samostatnost. Je ti 6 nebo 15? Na tom nezáleží, důležité je, zda máš chuť se učit a postarat se sám o sebe. Ale neboj se, tvůj vedoucí tě v tom úplně samotného nenechá. 

Odvaha. Není jednoduché postavit se Indiánům či skupině banditů, případně i vlastnímu šerifovi! Navíc na tebe čeká i noční bojovka, která tě zocelí! 

Dovednosti a kreativita. Budeš se moci rozvíjet a užívat si svůj kroužek, který máš nejraději.  

Vzpomínky. Na kamarády, nezapomenutelné zážitky a příhody, skvělé vedoucí, na to vše budeš vzpomínat celý život. 

CO BYS JEŠTĚ POTŘEBOVAL VĚDĚT?

Jaký je rámcový program tábora?

Společně se svým týmem se budeš snažit plnit úkoly a tím získat co nejvíce zlata, které ti umožní získat výhody v boji proti Indiánům a ostatním banditům. Budeš se snažit přežít s co nejvíce životy a zároveň poslat zloduchy do věčných lovišť. Navíc každý úkol, který splníš, tě přivede blíž k vytouženému pokladu! Součástí programu tábora jsou i tradiční dopolední kroužky. Chybět nebude ani celodenní výlet, venkovní koupání nebo různorodý večerní program.  

Jaký je harmonogram tábora?

8:00 rozcvička + ranní hygiena 

8:30 snídaně 

9:30 kroužky dle výběru účastníka 

12:00 oběd a polední klid 

14:00 celotáborová hra 

18:00 večeře 

19:30 večerní program 

21:30 večerka pro mladší 

22:00 večerka pro starší 

Jak je zajištěna doprava na tábor?

Doprava do RS Kroužky nad Moníncem a zpět je pro zájemce zajištěna z Prahy a Českých Budějovic. V přihlášce je nutné uvést, zda máte o tuto službu zájem. Přesné časy a místo odjezdu bude zveřejněno nejpozději 14 dní před začátkem tábora. Individuálně můžete dítě dopravit do RS ve stanovenou dobu (rovněž bude uvedeno nejpozději 14 dní před zahájením tábora).

Místo odjezdu z Prahy: Parkoviště Výstavní (nejbližší zastávka Jižní Město)  

Odjezd na tábor, sraz a převzetí dětí: 10. 7. 2021 od 12:30 do 13:00 hod. Odjezd autobusu ve 14:00.

Kde budeme ubytovaní?

Bydlet budeme v bylinkové ubytovně Mařenka a v chatičkách v RS Kroužky nad Moníncem. Děti jsou ubytováni na pokojích po 4, chlapci a dívky zvlášť. Ubytování má společné sociální zařízení, společenskou místnost, jídelnu, tělocvičnu i rozlehlé venkovní prostory.

Kdo tábor vede?

Na táboře se můžeš těšit na hlavní vedoucí Anet a Zuzku a na jejich tým. S nimi ses mohl potkat na minulých táborech na Monínci, například na Narnii, Bozích Olympu, Pokémonínci a dalších víkendových akcích. Jsme sehraná parta, která jezdí společně na tábory již řadu let. Práce s dětmi nás velmi baví, milujeme táborovou atmosféru a už teď se těšíme na zaplněné chatičky.

Seznamte se s celou partou Pólo.

Co je potřeba odevzdat při předání dítěte na tábor?

Ofocená kartička pojištěnce, potvrzení o bezinfekčnosti, potvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte. Užívá-li vaše dítě léky, je potřeba je předat zdravotníkovi tábora v přehledném a nadepsaném obalu, všechny léky musí mít povinně příbalový leták, není možné například předat pouze samostatné plato léků. Součástí musí být i řádně uvedené dávkování – ve zdravotním listu účastníka tábora.

Důležité dokumenty:

Seznam věcí - PDF ke stažení
Táborový řád - PDF ke stažení
Smluvní podmínky a GDPR
Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte

Aktuální informace o chystané CTH můžete sledovat v naší FB události.

JAKÝ KROUŽEK SI MŮŽEŠ NA TÁBOŘE VYBRAT? Nutné vybrat v přihlášce

Mladý záchranář

Na kroužku mladý záchranář si děti vyzkouší základní dovednosti v oblasti ochrany zdraví, ošetření úrazu a také toho, jak úrazům předcházet. Naše lekce budou probíhat interaktivně. Naučíme se vše o první pomoci, ošetřování různých druhů ran a zlomenin nebo se přiučíme něco o tom, jak pracovat s osobou v bezvědomí. Budeme proto simulovat různá zranění, aby se děti na konci našeho kroužku chovaly jako prvotřídní záchranáři!

Deskové hry

Chceš se stát udatným rytířem, krásnou princeznou, detektivem, či třeba jednorožcem? Ve světě deskových her není nic nemožné! „Deskovky“ jsou skvělá zábava, ale mohou i vzdělávat a přispět k osobnímu rozvoji. Budeš trénovat postřeh, rozvíjet kreativitu, schopnost komunikace a spolupráce a budeš vymýšlet řešení na různé problémy. A samozřejmě zapojíš nejen znalosti, ale i vlastní fantazii, které se u her meze nekladou! A co ty víš, třeba si i sám svoji deskovku na našem kroužku navrhneš!

Výtvarný a tvořivý kroužek

Výtvarný a tvořivý kroužek je určen pro děti všeho věku. Mladí umělci se naučí kreslení, malování a různé výtvarné techniky, jako například práce s houbičkou, tuží a přírodními materiály. Kromě výtvarných prací se budeme věnovat i tvořivé činnosti, především tvorbě náramků přátelství, origami, ale také spoustě dalších věcí! Tak se pojď přidat do naší tvořivé party!

Badminton

Na kroužku badmintonu se děti naučí správnou techniku a pravidla tohoto sportu. Děti budou mít možnost si vyzkoušet dvouhru, čtyřhru a nebudou chybět ani hry na rozvoj pohybových dovedností, postřehu a rychlosti. Své získané zkušenosti z kroužku bude moci každý účastník uplatnit při závěrečném turnaji nebo rovnou na olympiádě!

Vědecké pokusy

Na vědeckém kroužku se děti mohou těšit na různé zajímavé pokusy a experimenty. Hravou a zábavnou formou se setkají s taji vědních oborů, jako je fyzika, chemie, elektrotechnika, biologie a další. Na kroužku budeme pracovat s chemikáliemi, prozkoumáme přírodní jevy, popereme se se zákony elektrotechniky, odhalíme tajemství fyziky a mnoho dalšího. Pokusy jsou navrženy pro děti a nejsou nebezpečné ani nijak složité.

Aerobik

Aerobik je taneční styl, při kterém nechybí zábava ani plno písniček. Děti se naučí mnoho sestav a spoustu tanečních kroků! Určitě bude místo i na vlastní kreativitu a tvorbu vlastních sestav, které ukážete svým táborovým kamarádům. Sestavy a kroky jsou určené jak pro pokročilé, tak pro začátečníky.

Sportovní kroužek

Milují Vaše ratolesti sport a různé soutěže? Jsou obratní, hbití a rychlí? Mají týmového ducha? V tom případě je rádi uvítáme v naší sportovní́ partě! K dispozici bude na výběr z mnoha sportovních aktivit, mezi které patří́ například oblíbený fotbal, florbal, vybíjená́, přehazovaná́, běh, hod oštěpem, vrh koulí, nebo dokonce střelba z luku! Prostě cokoliv, na co si Vaše děti vzpomenou! Tak neváhejte a přihlaste je na sportovní kroužek!

Přírodovědecko-zálesácký kroužek

Na tomto kroužku se děti mohou těšit na různé výpravy do přírody, kterou budeme společně postupně prozkoumávat. Hravou a zábavnou formou se všichni členové naučí poznávat tajemství přírody, rozdělávat oheň, nebo si dokonce postavit přístřešek z přírodního materiálu! Mladí zálesáci se také naučí pojmenovat mnoho zástupců zvířat a rostlin, a hlavně to, jak se správně v přírodě chovat.

Dramatický kroužek

Kroužek se zaměřuje především na seberozvoj dětí hrou. Náplní jsou hry a cvičení zaměřené zejména na rozvoj fantazie, rétoriky, samostatného vystupování před kolektivem a vyjadřovacích schopností. Součástí divadelních her jsou samozřejmě i kostýmy a kulisy. Mimo technik klasického divadla se děti můžou těšit i na novinky z alternativního divadla, které si budou moci vyzkoušet. Cílem kroužku je naučit děti spolupracovat a využívat divadelních technik, ale také získat sebevědomí ve veřejném vystupování.

CENA
15denní kemp - ZDARMA
* - KAPACITA NAPLNĚNA! (lze se přihlásit jako náhradník)

8denní kemp (10. - 17. 7. 2021 nebo 17. - 24. 7. 2021)

 

*Realizace Letních kempů byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Přihláška je tak závazná a je nutné, aby se dítě účastnilo v plném rozsahu. Pokud nebude účast možná z jakéhokoliv důvodu, pořadatel kempu nebude moci dotaci použít a je oprávněn uplatňovat storno poplatky vycházející z nedotované (plné) ceny akce. Blíže viz smluvní podmínky

Cena zahrnuje: dopravu na tábor a zpět, pedagogický dozor, zdravotnický dohled, stravu pětkrát denně (včetně speciálních diet), celodenní pitný režim, nocleh, lůžkovné, úhradu energií, náklady na přípravu tábořiště a sportovišť, náklady na pořízení odměn, táborové tričko, vybavení a pomůcek, doprovodný program. Speciální diety je nutné zvolit v přihlášce.

KONTAKT:

Hlavní vedoucí - Aneta Pilsováaneta.pilsova@krouzky.cz, tel. 775 551 179.

Dotazy ohledně platby nebo přihlášky směřujte prosím na e-mail: tabor@krouzky.cz nebo telefonní číslo 776 764 434.

15DENNÍ KEMP ZDARMA - KAPACITA NAPLNĚNA! ONLINE PŘIHLÁŠKA (pro náhradníky)