Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

Javorová skála 2021 - KAPACITA NAPLNĚNA!

KAPACITA KEMPU NAPLNĚNA!

7. 8. - 21. 8. 2021 |Místo: RS Kroužky nad Moníncem, Ounuz 12 |Věk: 6–15 let |Cena: ZDARMA

HLEDÁŠ PROGRAM NA LÉTO?

Čekají vás prázdniny a rádi byste zažili něco jiného než klasickou dovolenou s rodiči na chatě? Moderní herecké, koňské, modelingové nebo počítačové tábory nejsou tím pravým ořechovým pro vás? Co takhle vypravit se na tábor klasický, s dlouholetou tradicí, celotáborovou hrou a bezva partou vedoucích?

O ČEM JAVOROVÁ SKÁLA JE?

Mimo tradiční celotáborové hry se zaměřujeme na tábornické dovednosti. Rozdělat oheň, naštípat dřevo, neztratit se v lese, poradit si s nepřízní počasí, to jsou dovednosti, které se mohou hodit kdekoliv a kdykoliv. Bude to o práci, dobrodružství, přátelství, napětí, radosti, a především překonávání překážek.

CO TI NÁŠ TÁBOR DÁ?

Přátelství: Získáš nové kamarády, s nimiž se budeš radovat i truchlit, mnohá táborová přátelství přetrvají celý život.

Tábornické dovednosti: Naučíme tě štípat dřevo, orientovat se na mapě, rozdělat oheň, poradit si v nepříznivém počasí a mnoho dalšího, co se může hodit.

Radost z pohybu a her: Zahálka není naším přítelem, nudit se s námi rozhodně nebudeš. Každý den je připraveno mnoho her, od těch kreativních až po sportovní nebo kooperativní. Každý si přijde na své a objeví v sobě něco nového.

Odvahu a nové zážitky: Překonávání překážek je důležitou lidskou vlastností, i u nás tě naučíme se sám se sebou „poprat“. Vodní hry ti dají příležitost ke koupání a ty noční tě naučí se nebát pohybu v přírodě ani po setmění.

CO BYS JEŠTĚ POTŘEBOVAL VĚDĚT?

Jaký je rámcový program tábora?

Čeká nás mnoho aktivit v přírodě, táboráků, sportovních utkání či tábornických dovedností. Tím nejdůležitějším programem je pak celotáborová hra – letos se vypravíme do krajiny pyramid, faraonů, mumií a dalších tajemných postav jedné z nejstarší a nejvýznamnější civilizace našich dějin, ano Tajemný Egypt. Program je přizpůsoben věku dětí (oddíly jsou rozděleny podle věku).

Kdo tábor vede?

Na táboře se můžeš těšit na hlavního vedoucího Jirku Zemana a jeho tým.

Více o LDT Javorová skála si můžete přečíst zde.

Jak je zajištěna doprava na tábor?

Doprava do RS Kroužky nad Moníncem a zpět je pro zájemce zajištěna autobusy. V přihlášce je nutné uvést, zda máte o tuto službu zájem. Přesné časy a místo odjezdu autobusů bude zveřejněno nejpozději 14 dní před začátkem tábora. Individuálně můžete dítě dopravit do RS ve stanovenou dobu (rovněž bude uvedeno nejpozději 14 dní před zahájením tábora).

Místo odjezdu z Prahy: Parkoviště Výstavní (nejbližší zastávka Jižní Město)

Kde budeme ubytovaní? 

Bydlet budeme v bylinkové ubytovně Mařenka a v chatičkách v RS Kroužky nad Moníncem. Děti jsou ubytováni na pokojích po 4, chlapci a dívky zvlášť. Ubytování má společné sociální zařízení, společenskou místnost, jídelnu, tělocvičnu i rozlehlé venkovní prostory.

Co je potřeba odevzdat při předání dítěte na tábor?

Ofocená kartička pojištěnce, potvrzení o bezinfekčnosti, potvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte. Užívá-li vaše dítě léky, je potřeba je předat zdravotníkovi tábora v přehledném a nadepsaném obalu, všechny léky musí mít povinně příbalový leták, není možné například předat pouze samostatné plato léků. Součástí musí být i řádně uvedené dávkování – ve zdravotním listu účastníka tábora.

Důležité dokumenty:

Seznam věcí - PDF ke stažení
Táborový řád - PDF ke stažení
Smluvní podmínky a GDPR
Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte

LDT Javorová skála

Přidejte se také do naší FB události.

CENA - ZDARMA*

TURNUS TERMÍN CENA*
I.turnus 7. 8. – 21. 8. 2021 7 290 Kč ZDARMA

 

*Realizace Letních kempů byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Přihláška je tak závazná a je nutné, aby se dítě účastnilo v plném rozsahu. Pokud nebude účast možná z jakéhokoliv důvodu, pořadatel kempu nebude moci dotaci použít a je oprávněn uplatňovat storno poplatky vycházející z nedotované (plné) ceny akce. Blíže viz smluvní podmínky
 

Cena zahrnuje: dopravu na tábor a zpět, pedagogický dozor, zdravotnický dohled, stravu pětkrát denně (včetně speciálních diet), celodenní pitný režim, nocleh, lůžkovné, úhradu energií, náklady na přípravu tábořiště a sportovišť, náklady na pořízení odměn, táborové tričko, vybavení a pomůcek, doprovodný program. Speciální diety je nutné zvolit v přihlášce.

KONTAKT:

Hlavní vedoucí - Jiří Zeman: jiri.zeman@krouzky.cz, 737 269 796.

Dotazy ohledně platby nebo přihlášky směřujte prosím na e-mail: tabor@krouzky.cz nebo telefonní číslo 776 764 434.